2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم از مادرشوهرم

318 بازدید | 28 پست

اونروز شوهرم بهش تارف کرده بیاین خونمون مادرشوهرم گفته نه که زیاد زنت رو میده!!!!!!!!من هفته ای یبار خونشون میرم اونم خیلی احترام میذارم اونارم دوماه یبار دعوت میکنم. شوهرم خیلی ناراحت بود همش سر اینچیزا ناراحتش میکنه انتظار داره هرروز بگم پاشو بیا خونمون عجبااااا

با همین فرمون برو جلو هرچیم‌گفت اهمیت نده

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دستتو تابازو عسل کنی بکنی تودهنش. باز یه حرفی میزنن. فدای سرت ک زدن. خودتوبرن ب اون راه. بی محلی کن

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2738

مادر شوهرمنم همینه منم ساده هی میرفتم میچسبیدم بهش ک باید بریم خونمون.یبار شوهرم گف اون همش بمن میگ زنت رو نمیده تو چرا اینجوری میکنی باور نمیکردم چون تو روم نگفته بود ولی یبار اومدخونم بچمو ختنه کرده بودم حالم بد بود بهش چایی اینا دادم نخورد آخرسرم داش میرف شوهرم گف بشین برگش گف تو خونتون ماه رمضون هیچی نمیدین ب ادم.دیگ ازونروز ب بعد نگفتن الان سالی دوبار اونم شاید بیاد

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2706