2733
2739
دقیقا مثل من😂 بعضی موقع ها ی تاپیکی میدیم خنده دار وسوسه میشدم عضو شم باز میگفتم ولش ولی امروز دیگ ...

منم دوروزه اومدم هر دومون خوش اومدیم🤛🤜❤

هوا خوبه چون تو هوامو داری💕 
نه، ولی دوست دلرم بچه ایندم مثل همین بشه عکسشونشون مامانم دادم خوشش نیومد

وای مامانت چطوری دلش اومده از این جیگره خوشش نیاد متاهلی ؟

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ خستم از زندگی ب آینده امید ندارم

چی شده گلم🙁

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕
2728
منم دوروزه اومدم هر دومون خوش اومدیم🤛🤜❤

😗😗😗

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕
2738
دلتنگ هیچکس شوهرم خیانت کرده یعنی کلا هرزه بوده 😭😭😭هرچی میگم برا خدا ببخشمش نمیتونم ی چیز جدید می ...

عزیزم اینقدر خودتو عذاب نده درسته خیلی سخته ولی زیاد بهش فکر نکن خودتو داغون نکن😔😔

2706