2737
2739
عنوان

کسی بچه شیر به شیره داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 69 پست

بابا من دارم یکی دو سال و نه ماه یکی یک سال و چهار ماه خیلی نزدیک به هم هستن زحمت داره ولی نه به اندازه دو برابر یک بچه منظورم رو درست گفتم ؟ اگه دوتا بچه با فاصله زیاد بیاری زحمت دوتا بچه رو کشیدی اما با فاصله نزدیک زحمت زیادی داره اما خیلی کارها مشترکه نوع غذا لباس نیاز بازی طرز رفتار حد کودکانه بودن پدر و مادر و خیلی چیزهای دیگه فووووق العاده خونتون شیرین و بامزه و البته پر تنش میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم خوره اما بچه نگهددار نیس

خدا کمکت میکنه پس نگهدار گناه داره.... دخترتو امادش کن... منم عاشق بچم سالمم هستم اما از شوهرم مطمئن نیستم تا بچه بیارم... همش استرس دارم

گر نگهدار من آنست که من میدانم💕💕💕💕💕شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2738
خدا کمکت میکنه پس نگهدار گناه داره.... دخترتو امادش کن... منم عاشق بچم سالمم هستم اما از شوهرم مطمئن ...

من خودم بچه اول خانواده رووم با فاصله سنی دوسالونیم همیشه همه بهم زور میگفتن چون بچه اول بودم نتونستم بچگی کنم همه بهم گفتن تو بزرگ تری بده اون بخوره تو بزرگ تری بده اون بازی کنه تو بزرگ تری نباید بزنی نمیخوام دخترم مثل من بشه 

نمیخوام امشب فهمیدم باردارم فردا میخوام قرص بخرم بندازم

جانم میخوای قتل کنی؟؟؟ حاضری الان قرص بندازی دهن بزرگه بمیره؟؟؟ نکن این کارو.... خواهشا.... 

من پسرم یکسال ویک ماهش بود. دوباره باردارشدم، اونم تو شهر غریب،دور از خانواده. خداروشکر خدا خیلی کمکم کرد بچه دومم برخلاف اولی واقعا آروم بود تو نوزادی. سختی کشیدم. ولی خداروشکر می ارزید. الانم بزرگه 4سال و3ماهشه کوچیکه 2سال5ماه.خداروشکر دارن میشن همبازی

من خودم بچه اول خانواده رووم با فاصله سنی دوسالونیم همیشه همه بهم زور میگفتن چون بچه اول بودم نتونست ...

خب نباید اینجوری باشی برا بچت... اگه نگهداشتیش با مشاور مشورت کن و عدالتو بین بچه هات رعایت کن.... سقط خیلی گناه بزرگیه امیدوارم انجامش ندی

گر نگهدار من آنست که من میدانم💕💕💕💕💕شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من به خدا واسه خودم نمیگم واسه پولشم نیس حس میکنم ظلمه به دخترم

میفهمم‌.. نمیدونم خودت باید تصمیم بگیری شرایط سختیه.. 

ولی من نگاه میکنم به این خارجیها میبینم خیلی بچه هاشونو نزدیک هم میارن.. البته اونا پرستار و اینا دارن

از اینکه اون باز بچه میخواد و من دیگه بچه نمیخوام داغونم اول اخر یکی دیگه میخواد

اون باید صبر کنه تا وقتی که تو آمادگی بچه دومو به دست بیاری مگه مسابقس خوب فعلا سرگرم این شه تا تو آمادگیشو بدست بیاری چه روحی و چه جسمی حالا هر چقد که میخواد طول بکشه یعنی چی عصبی شدم اصلا من الان بچم دوسالو تموم کرده به بچه دوم فک میکنم عصبی میشم کششو تو خودم حس نمیکنم بگو اگه نگه میداری بیارم 😂

اون باید صبر کنه تا وقتی که تو آمادگی بچه دومو به دست بیاری مگه مسابقس خوب فعلا سرگرم این شه تا تو آ ...

میدونی بیشتر بخاطره این که هیکلم داغون نشه نمیخوام اصلا 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2706