2733
2739
عنوان

شوهر بیشعورم اون پیام جلفو فرستاده به دوست دیگه ش!

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 127 پست
نخیر منم گفتم مرد اگه شرف داشته باشه اونکارو نمیکنه آنچه را که برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسن ...

من به خانمم میگم خواستی فیلم منکراتی ببینی بیا با هم ببینیم! اما خودم جلوی اون نمیبینیم چون میدونم زنه.

اما بالاخره همه خانم ها دیدن و مینین. مث ما اقایون که دیدیم و میبینیم.

چرا خودمون رو گول بزنیم. جلوی من نبینه توی خلوتش میبینه.

شوهر اون خانم هم جلوی خودش نبینه، توی خلوتش میبینه. مگه ما اقایون همه توی خلوت نمیبینیم؟ شما بگو مبینیمی یا نمیبینیم؟

البته کار درستی نیست جلوی خانمش ببینه. چون حس بدی منتقل میکنه به خانمش. اگه شعور داشت این کار رو نمیکرد!

همین چند وقت پیش رهبر گفتن تعدد زوجات مباحه اما چون باعث ازهم پاشیدن بنیان خانواده میشه و خانواده رکن اساسی هستش، به این قضیه خوشبین نیستن

گروه قرمز❤️ وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم نمیخوان که کنترل کنن

خب بله فرض کن که نمیخوان. مث اون همه آدمی که نمیخوان نماز بخونن!

اعتقادی ندارن دیگه. اون اقا هم اعتقادی نداره که کنترل کنه.

اعتقادات هر کس از مسیر زندگی و درونش نشات میگیره و نمیشه عوضش کرد براحتی.

من به خانمم میگم خواستی فیلم منکراتی ببینی بیا با هم ببینیم! اما خودم جلوی اون نمیبینیم چون میدونم ز ...

خب با این حرفت دیگه مطمئن شدم ناحق میگی

کجا همه خانما میبینن؟من نگا نمیکنم

فیلم ناجور که اصلا

بعد مثلا بشینم تن برهنه مردای دیگه رو نگا کنم؟بقران که برام تهوع اوره

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2728

دوستاي خوبم الان چرا داريد جواب اين مردا روميديد اونم راجعبه ديدن بدن زن☹️جوابشونو نديد اينا اصلا اگه مرد بودن كه تو اين سايتو اين بحثا نميومدن 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من به خانمم میگم خواستی فیلم منکراتی ببینی بیا با هم ببینیم! اما خودم جلوی اون نمیبینیم چون میدونم ز ...

آفرین به غیرتت تبریک میگم

اگه زنت بخواد ببینه بهش میگی بیا با هم ببینیم؟؟!!!

دیدی گفتم اگه مرد شرف و غیرت داشته باشه اون چیزا رو نمیبینه؟؟

تو با این تفکراتت از قرآن هم حرف میزنی؟؟؟

برات متاسفم من دیگه حرفی با تو ندارم

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
خب بله فرض کن که نمیخوان. مث اون همه آدمی که نمیخوان نماز بخونن! اعتقادی ندارن دیگه. اون اقا هم اعت ...

نماز به خوده شخص آسیب میزنه اما عدم کنترل نگاه به همسر، بچه ی معصوم و نهایتا کل جامعه اسیب میزنه

گروه قرمز❤️ وزن 

به نظرم اگه مردی غیرت داشته باشه براش مثل مرگه که خانمش اینارو ببینه

گروه قرمز❤️ وزن 
2738

من معمولا اینجور مواقع که دیگه نمیدونم چطور بد بودن یک مسئله رو به شوهرم حالی کنم مقابله به مثل میکنم.ینی مشابه همون رفتارو انجام میدم و وقتی جرررییی شد میگم ببییین خیلی بده.ببخشید انجام دادم اما شماهم دیگه انجام نده.

😂😂اوایل انقد حرص میخورد که ازم رکب میخورد.

منم مشکل دارم سره این موضوع نمیدونم چجوری برخورد کنم . دوسته شوهرم براش کلیپه و فیلم سوبر میفرسته بعد اس میده به شوهرم تو رو خدا برام یه چیزی بفرست مردم ... پدرم دراومد ... یه چیز بفرست اروم بشم و فلان و بهمان . بعد دیدم شوهرمم سرچ کرده کلیپ پیدا میکنه براش میفرسته . حررصم در اومده ولی باردارمو خودم حوصله رابطه ندارم ‌ بزار این یکی دوماه بگذره پدرشو در میارم پدسگو 😤

اون بدبختا از بچگی اینو کردن تو مخشون که این مدلی باید زندگی کنن شده جزو زندگیشون به غلط ولی به نظ ...

بحث تنوع خیلی بحث پیچیده ای هیتش که اینجا جاش نیست.

اما خواستم اشاره کنم که توی دنیا هم هست این موضوع و خیلی عادیه.

همین کشور خودمون هم بین عرب های خوزستان رایجه.

ما زمان خدمت یه سرباز داشتیم که میگفت نمیتونم تحمل کنم. فرمانده نیم ساعت بهش اجازه میداد ، خانمش ماشین رو می آورد کنار پادگان. میرفت داخل ماشین با خانمش. فردا شب با اون یکی خامش! یه شب در میون! در صفا و صمیمیت!

به نظرم اگه مردی غیرت داشته باشه براش مثل مرگه که خانمش اینارو ببینه

دقیقا

اگه مردی غیرت داشته باشه ناموس براش اهمیت داشته باشه دنبال ناموس دیگران نمیره و این چیزا رو هم نمیبینه

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
خب با این حرفت دیگه مطمئن شدم ناحق میگی کجا همه خانما میبینن؟من نگا نمیکنم فیلم ناجور که اصلا بعد ...

بین خانم ها کمتر رایجه چون عرض کردم خانم های با چشم تحریک نمیشن و خوششون هم نمیاد. با گوش تحریک میشن.

منظورم این بود که اگه بخواد ببینه میره مبینیه. میدونم هم میبینه. زمان مجردیش هم دیده. وقتی هم میپرسم میگه اره تنها بودم دیدم!

2706