2733
2739

دوقلو باردارم الان هفته ۳۲ ام . دکترم برام سونوی داپلر نوشته گفت اگر اختلال رشد داشته باشن هفته ۳۴ درشون میارم .آمپول بتا شیش تا هفته پیش زدم .به نظرتون اگر هفته ۳۴ زایمان کنم بچه هام میرن دستگاه؟؟

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چون امپول زدی احتمالا نرن

ولی اگرم برن چ اشکالی داره گلم این همه بچه میرن امیدت بخدا

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

من هفته ۳۴ زایمان کردم و دخترم رفت دستگاه هیییییییییچ مشکلی نداشت حتی سرم نمیگرفت صرفا برا اینکه بفهمن رشد میکنه یا نه. آمپول تشکیل ریه هم دو هفته قبل زایمان زدم خداروشکر نی نیم الان پیشم خوابیده. ۱۵۰۰ بود دخترم

تیکر تولد خاله ریزه ست...😍
2738

برام دعا کنید تا هفته سی و شیش نگهشون دارم و سونوم مشکلی نداشته باشه ولی اگر به دنیا اومدن دستگاه نرن چون بیمارستانی که میخوام برم دستگاخ نداره با اینگه خصوصیه .واسه همین بچه هارو انتقال میدن جای دیگه .

ان تی و انومالز سرویکستون چند بود؟ و اینکه سرکلاژ شدین یا نه؟

واسه من تو هیچ گدوم سرویکسمو نگرفت بعد به دکترم گفتم بعضی وقتا خیلی لگد یکیشونو پایین حس میکنم برام نوشت حدودا هفته های بیست اینا بود درست یادم نیست که ۳۶ بود.نه سرکلاژ نشدم دکترم گفت خوبه .و من شنیدم تو دوقلویی سرکلاژ باعث پاره شدن کیسه آب میشود.

سلام عزیزم منم دوقلو باردارم ....امپول پرولوتون و شیافم استفاده میکردین؟ من شنیدم باید برای امپول بتا قند نداشته باشی اره ؟و ی سوال دیگه مگه اختلاف نی نیا چقده یا چند روزه که سونو داپلر نیازه ؟

خدایاشکر🌹
2706