2737
2734
عنوان

زرنگا بيان

131 بازدید | 15 پست

بچه ها من از به اقايي خوشم اومده و معمولي باهم حرف ميزنيم حالا قراره سر يه چيز شرط ببنديم 

بنظرتون اگه باخت ازش چي بخوام مه جالب باشه 

ايده بهم بديد 

مرسي از همه🌹

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

با اجازه استارتر سلام مامان های عزیز ممنون میشم اگه پاسخ بدین به پرسشنامه من خدا خیرتون بده در ازای محبتتون صلوات میفرستم براتون این لینکش هست حیاتیه لطفا چند دقیقه وقت بزارید https://survey.porsline.ir/s/p3aeMA8

بگو گوشیشو۳روز بده دستت

یا رمز اینستاشو بده بهت

یا بره به دختری که دوسش داره چت کنه و ابراز علاقه کنه واست اسکرین بفرسته

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

بگو باختی تا ی هفته نهار مهمونت کنه دیگه تا ی هفته ور دلشی😂😂😂

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕

ميگه عاشق كسي نيستم اخه چجور بگم بره ابراز علاقه كنخ 😐🤦‍♀️

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

دوس دارم بهش نزديك تر شم 

يكم مغروره 

به پيشنهاد بديد كه حالب باشه واسش

2706