2737
2739

سلام خانوما کسی اطلاع داره استراحتش در چه حدیه میدونم ی سری معتقدن روال عادی زندگی و استراحتش نسبی 

ولی میخوام بدونم جابجایی از ی شهری ب شهر دیگه مثلا دو هفته بعد از انتقال با پرواز منطقی تر یا ماشین شخصی

دکتر میگفت دست اندازو اینا نباید باشه 

از طرفی پروازم واسه برداری نرمالم زیر سه ماه ممنوع

پس تکلیف چیه؟؟

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بیا تاپیک تورک آنا همه ivfهستیم 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
عزیزم من دکترم گفت پرواز چون اوج میگیره تا هفته 6 ممنوع من پشت ماشین پتو انداختم دراز کشیدم تا مقصد

مسیرتون طولانی بود؟؟وقتی مثبت شد رفتین؟استراحتتون در چه حد بود 

عزیزم من فقط شبی که برام انتقال دادن همون شهر موندم و صبحش راه افتادم برگشتم شهر خودم که ۱۷۰ کیلومتر فاصله داشت و حاده پیچ پیچی ولی جاده ۳ ساعته رو ۶ ساعته برگشتم و بتام مثبت شد.حالا شما بعد ۱۴ روز که اون ش۶ری و ان شاالله جوابت مثبت شد از دکترت مشورت بخواه.اگه راهت خیلی دوره بنظرم بهتره با هواپیما برگردی

2738
سلام گلم. آروم رانندگی کنید هر یک ساعت ی بار پیاده شو و ی قدمی بزن صندلی و بخوابون و ی بالش کوچیک زی ...

ممنون عزیزم شمام جابجا شدین بعد انتقال؟

مسیرتون طولانی بود؟؟وقتی مثبت شد رفتین؟استراحتتون در چه حد بود 

آره عزیزم 8 ساعت تو راه بودم هر دو ساعت یک بار پیاده میشدم یه کمی راه میرفتم 

من سه روز بعد انتقال باید بر میگشت شهر خودم هم وقتی مثبت شد باید بر میگشتم تهران پیش دکترم

عزیزم من فقط شبی که برام انتقال دادن همون شهر موندم و صبحش راه افتادم برگشتم شهر خودم که ۱۷۰ کیلومتر ...

مبارک باشه عزیزم 

ممنون من هنوز سیکل رو شروع نکردم ولی باید همه جوانب رو بسنجم ببینم امکانشو دارم 

خیلی گیج و نگرانم نمیدونم چه کاری درسته و چه کاری غلط دکترم میگه فقط ده دقیقه اول انتقال مهمه بقیه اش فقط مراقبت و احتیاط 

اما اونایی ک دیدم با استراحت مثبت شدن تعدادشون بیشتره😑

آره عزیزم 8 ساعت تو راه بودم هر دو ساعت یک بار پیاده میشدم یه کمی راه میرفتم  من سه روز بعد ان ...

امپولا رو چطور زدین بعدش تزریقات میومد خونه؟؟

مبارک باشه عزیزم  ممنون من هنوز سیکل رو شروع نکردم ولی باید همه جوانب رو بسنجم ببینم امکانشو د ...

من دوبار انتقال دادم.ساعات اولیه و ۳ روز اول خیلی مهمه.تو استراحت و رژیم غذایی خیلی رعایت کن.ان شاالله مثبت میشه.ولی اگه بخوهد مثبت بشه..میشه

2706