2733
2734
عنوان

ازدواج فامیلی

737 بازدید | 35 پست

داییم و زنداییم باهم پسرعمه و دختر دایی هستن. 

دوتا بچه هاشون سالم ولی یکی یا از بچه هاشون مشکل مادرزادی ریه داره. 

دکتر گفته بخاطره ازدواج فامیلیه. 

منم عقد هستم با شوهرم. 

شوهرم پسرعمومه. 

ترس افتاده به جونم😖

یه وقت نکنه برا من هم مشکل بچه پیش بیاد.

کسی اینجا هست ازدواج فامیلی باشه بچه شم سالم باشه بدونه اینکه قبل از حاملکی دکتر رفته باشه.دلداریم بدین😢

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!

منم پسر عمو دختر عمویم

ولی ماشالله پسرم مث شیرررررر😍😍

توکل بخدا

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بله من پسرعمومه شکر خدا یه بجه دارم سالمه و یکی هم باردارم نگران نباش ما موقع عقدآز ژنتیک دادیم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

دختر همسایه ما با پسرعموش ازدواج کرده بچه شونم سالمه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

من و شوهرم دخترخاله پسرخاله آییم.  باردار شدم سه سال پیش شش ماهه سقط شدن الان هرکاری میکنیم باردار نمیشم خودم همش میگم احتمال داره مال فامیل ... ای وی اف هم کردم

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2706