2737
2734
عنوان

آیا واقعا من عروس بدی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93133 بازدید | 997 پست
عسیسممم نوش جانت .خوشمزه ولی برا خونه نویی خوب نیست اصلا من واسه خیرات میبرم بهشت زهرا 

وای من خیلییی دوس دلم میخواد هرکی میاد خونم یزدی بیاره😂😂😂

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا خیلی هم عروس خوبی هستی ، من بودم اون جغله بچه ها رو از همون تراس پرت میکردم پایین ، طلب هفت جدشونو دارن انگار از عروس شون ، خواهرشوهر من یه بار گفت خونه ی داداشمه بچه م پی پی کنه رو فرشم کرده خوشم میاد ، گفتم بيااااا بروووو بیرون از خونه ی من ، الان 6 ماهه نه رفتم نه گذاشتم پاشونو بذارن خونه ی ما ، بی اعصابم خودتونيدااا اه داغون شدیم از دست این قوم الظالمین

شما قبل از اینکه مهمون بیاد باید سناتور با همسرت  وا میکند اینطور هم زحمتت به باد رفته و هم هزینه عزیزم شما خیلی جوانی این از من به شما نصیحت حتی تا سر حد مرگ هم از شوهرت حرصی شدی جلو خانواده بروز  نده چون فقط خوشحال میشم اون حرف خواهرشوهر از عمد بوده که بعدا آتیش بی افته تو خونت همیشه وقتی مهمون رفت بعد یه گوشمالی بده 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
باور کنید دکتر به شوهرم تو بیمارستان گفت این قلبش ضعیفه یه زندگی آروم میخواد اما شوهرم حتی این یه هف ...

ببخشیدا ولی این شوهر برات شوهر خوبی نیس اینجوری بگم که نبودنش از بودنش برات بهتره

2740

حال خواهرشوهره گرفته شده همین یه کلام که گفته اگه زنت نمیخواست ما نمیومدیم براشون بس ‌ 

ول کن تو فکر خودت باش خسته نکن خودتا گور حرف مردم و خود مردم 😐 

واقعا خیلی زشته ک از یه ادم که قلبش مشکل داره توقع مهمونی دادن دارن 

تقصیر خانواده اش نیست،  تقصیر خود شوهرته،  بگو من دور از جون زمین گیر بشم کدومشون منو جمع میکنه؟ خودتم میری زن میگیری،  اصلا تو مریضی بشین تو خونه هر کی گفت ناهار شام بیام، بگو دستت درد نکنه من ممنوع ملاقاتم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
اتفاقا خیلی هم عروس خوبی هستی ، من بودم اون جغله بچه ها رو از همون تراس پرت میکردم پایین ، طلب هفت ج ...

ایول

عکس العمل شوهرت چی بود؟!

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام