2733
2739
عنوان

آیا واقعا من عروس بدی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93133 بازدید | 997 پست
باید شوهرت قبول نمیکرد بیان....می گفت تو. بیماری فعلا نیان....کار هم در حد کارای خودش انجام میده...خ ...

مشکلم شوهرمه که اینقد بیشعوره حاله منو درک نمیکنه.

اصلن بهم میگه تو طوریت نیست.

والا مال منم بیشعورن درحد لالیگا من پارسال باردار بودم و بجای اینکه مادرشوهرم بهم تبریک بگه برگشته م ...

من جات بودم اصلا تا ۵ ماهگی نمیگفتم حاملم

بعدش اگ ناراحت میشدن میگفتم خودمم نمیدونستم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شوهرم به خاطر اینکه یکم دلم خنک بشه گفت میبریم باغ نشونه میگیریم یا سنگ میزنیم بهش . یعنی متوجه ش ...

عزیزم بسپر به خدا میدونم سخته مادرشوهر آدمو به هیچم حساب نکنه،من فقط میسپرم به خدا و پاکسازی ذهنی انجام میدم با مدیتیشن،وگرنه الان دیوانه شده بودم

من فقط یه کم خسته ام...💔
عزیزم بسپر به خدا میدونم سخته مادرشوهر آدمو به هیچم حساب نکنه،من فقط میسپرم به خدا و پاکسازی ذهنی ان ...

آره خواهر . انقد ازشون دیدم و بغضم قورت دادم کاری هم اط دستم بر نمیاد هر هفته با روی خوش میرم خونشون به خاطر شوهرم .همه سپردم به خدا . اتقاقا منم کلاس یوگا اسم نوشتم از این هفته میرم امیدوارم خوب باشه

2731
2740