2737
2739
عنوان

چالش اعتراف خنده دار😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 157574 بازدید | 1807 پست

اعتراف میکنم بعضی وقتا از روی کادو های عروسی که میخواستیم بریم برمیداشتم آخه شوهرم خیلی پول میزاره تو پاکت واسه عروسی غریبه ها.اونوقت جونش در میاد به من پول بده.حتی وقتی نیست دوست نداره یه چایی بخوریم منو بچم بعضی وقتا چایی دلم میخواد درست میکنم بعدش زود قوریو میشورم چون اولین چیزی که چک میکنه قوریه😓بعدش بخاری اتاق که باید خاموش باشه بعدش مودم بعدش درصد شارژ تبلت

من خدا را دارم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم برام مولتی ویتامین گرفته بود من به سختی میخوردم چون از گلوم پایین نمیرفت ولی به زور سعی میکردم ...

خاک تو سر ندیدبدیدت تو ک نمیتونستی بخوری ....آخه آدم چقد حریص چقدحسود ماکوردا تواین موارد یه کلمه داریم ک اینه ...بر چاو تنگ

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
خاک تو سر ندیدبدیدت تو ک نمیتونستی بخوری ....آخه آدم چقد حریص چقدحسود ماکوردا تواین موارد یه کلمه دا ...

خاک تو سر خودت بی شخصیت 

کی به تو گفت بیای راجب پست من نظر بدی اصن

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2731
وای چه سخت    

عیب نداره میگذره خودم جبران میکنم تا نیم ساعت قبل اومدنش همه چی روشنه.خودم خیاطی میکنم مشتری کنه اما بازم خوبه هرخوراکی که خودمو بچم دوست داشته باشیم میخریم و می خوریم.هر روز یه پتو تو لباسشویی میندازم   .فقط یه هشت سالی میشه عروسی کردیم هنوز برام یه کاپشن یا پالتو نخریده میگه تو کجا میری مگه خودم دوختم واسه خودم.تا الان پنج تا واسه خودش خریده امروزم با دوستش رفته بخره یه شهر نزدیکی شهر خودمون

من خدا را دارم😌
اعتراف میکنم بعضی وقتا از روی کادو های عروسی که میخواستیم بریم برمیداشتم آخه شوهرم خیلی پول میزاره ت ...

وای چقدر سخته 😐  حتما یه اخلاقای خوبی هم داره همسرتون که میتونی کنار بیای 

2738
عیب نداره میگذره خودم جبران میکنم تا نیم ساعت قبل اومدنش همه چی روشنه.خودم خیاطی میکنم مشتری کنه اما ...

عزیزم خوبه خداروشکر خیاطی بلدی  واسه خودش خسیس نیس واسه شما خسیسه عجب خوب کاری میکنی گلم

منتظر روزای بهترم ✌
وای چقدر سخته 😐  حتما یه اخلاقای خوبی هم داره همسرتون که میتونی کنار بیای

اون کار خودشو میکنه منم آروووووم کار خودمو .همه فکر میکنن من خیلی خوشبختم ناشکری نمیکنم اما لیاقتم خیلی بیشتر از اینه که اینجوری باهام رفتار بشه.من تو یه خانواده با درآمد خوب بزرگ شدم اما اون تو خانواده نه نفری با درآمد خیلی کم .برای خودش خوب لباس میخره منم خوب میپوشم اما با درآمد خودم .یه پسر خوب دارم که میتونم این حجم از ناراحتیو تحمل کنم و خدایی که همیشه بامنه

من خدا را دارم😌
عزیزم خوبه خداروشکر خیاطی بلدی  واسه خودش خسیس نیس واسه شما خسیسه عجب خوب کاری میکنی گلم

آره واقعا خدارو شکر .وقتی اینجوری میکنه خب منم دلم براش نمیسوزه واسه خونه زندگیش بزار حداقل تو کارای خونه و لباسشویی و......اینا به خودم سخت نگیرم 

من خدا را دارم😌

اعتراف ميكنم هنوزم عاشق همسرم سابقمم 

الان برگشته التماس ميكنه اما نميتونم برگردم😞

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
آره واقعا خدارو شکر .وقتی اینجوری میکنه خب منم دلم براش نمیسوزه واسه خونه زندگیش بزار حداقل تو کارای ...

اصلا به خودت سخت گرفتن واسه مرد اشتباهع موفق باشی دوستم 

منتظر روزای بهترم ✌
2706