2737
2739

سلام

من امروز رفتم معاینه چشم عینکی هستم و گفتن چشم چپم ۰/۲۵ اضافه شده و اینا قرار شده شیشه عینکم که عوض شه برای فردا و تصمیم گرفتم لنز طبی رنگی هم بگیرم بعضی جاها بزارم من شنیده بودم فصلی و سالیانه داره ولی به من گفت منظور ار سالینه همون ۳ ماهه قیمت لنز هم با مایع اینا میشه ۴۰۰ تومن  بعد من الان سوالم اینه اگه ففط واسه ۳ ماهه چرا بهش میگن سالیانه یعنی اگه بیشتر از ۳ گاه بزاری چی میشه؟😐

و واقعا زور داره واسه ۳ ماه فقط ۴۰۰ بدم و اسمش الکی سالانه باشه و اینکه اصلا بهم گفت نمیتونی طبی رنگی رو یه سره بزنی فقط بعضی روزا😐

لطفا اطلاعات دارین بیاین علاوه بر این دو سه تا سوال دارم لطفااااا کمک

وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگی میگن یخورده سنگینی میکنه روی چشم نباید زیاد بزاری 

بی رنگ بگیری بهتره 

ولی من شنیدم سالیانه همون یساله شایدم زودتر خراب شه ۸/۹ ماه بمونه 

اگه اینجور بود که فصلی و سالیانه رو جدا نمیکردن

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2731
من دارم فصلی داریم و سالیانه  کره ای بخر ننداز بیرون ولی بهداشت خیلی رعایت کن وقتی لنز خراب بش ...

یعنی اگه بیشتر از ۳ ماه هم بزارم تا وقتی که چشممو اذیت نکنه مشکلی نداره دیگه؟

وزن 
رنگی میگن یخورده سنگینی میکنه روی چشم نباید زیاد بزاری  بی رنگ بگیری بهتره  ولی من شنیدم ...

منم تعجب کردم برگشت گفت منظو از سالیانه همون فصلیه یعنی ۳ ماه اصن لنزی نداریم که یه سال کامل بمونه😐

وزن 
من خودم میگیرم از این سالیانه ها سالی یه دونه مشکلی نداشته اصلا

یعنی یه سال کامل گذاشتین؟مال شما قیمتش چقدر شد؟

ببخشید چند تا سوال دیگه دارم هر چند ساعت یه بار باید از چشم در بیارم و نزارم و اینکه اگه یه وقت اتفاقی با لنز بخوابم خطری داره؟

وزن 
2738
یعنی یه سال کامل گذاشتین؟مال شما قیمتش چقدر شد؟ ببخشید چند تا سوال دیگه دارم هر چند ساعت یه بار بای ...

با لنز اگ یک بار بخوابی اشکال نداره اونم از مجبوری ولی کلا با لنز نخواب، من از صبح تا شب هم لنز تو چشمم بوده چون چشمم شمارش 3 هست تار میبینم نزارم عینک هم دوسندارم باید لیزیک کنم

یعنی یه سال کامل گذاشتین؟مال شما قیمتش چقدر شد؟ ببخشید چند تا سوال دیگه دارم هر چند ساعت یه بار بای ...

با لنز اصلا نباید بخوابی 

چیزی نمیشه ولی اصلا خوب نیس 

من سه ساله سالی یه دونه میگیرم

مال من بلا س 

فک کنم دویست و ده بود یا دویست و هشتاد 

خیلی باید به بهداشت توجه کنی 

بیشتر از چهار پنج ساعت نزاری بهتره چون چشمت حساس میشه

ولی من دوازده ساعتم تو چشمم بوده

Instagram📷me_in_netherlands