2733
2734
عنوان

خانم های شاغل باردار یه لحظه بیاید

2164 بازدید | 17 پست

به عنوان کسی که به شغلم به چشم سرگرمی برای راحت گذروندن بارداریم نگاه میکردم این حرفو میزنم

خواهش میکنم ازتون خیلی مواظب خودتون و بچه تون باشید

من فکر میکردم تا روز آخر بارداریم میرم سر کار

فکر میکردم محکم تر و سفت و سخت تر از این حرفام

فکر میکردم دلیلی نداره اتفاقی بیفته

به هر قیمتی که شده به فکر سلامت جنینتون باشید من خیلی پشیمونم از اینکه کارم رو ترک نکردم

توی غربالگری طول سرویکسم ۳۵ بود و واسه تنها چیزی که خیالم راحت بود طول سرویکس بود

الان که اول هفته ۲۸ هستم شده ۲۲ بدون هیچ درد و نشونه ای

توی سونوی واژینال که خودم اصرار کردم اندازه گرفته بشه فهمیدم کوتاه شده

یعنی اگر دست دکترم بود اصلا نمیفهمیدم و بدون آمپول ریه و پرولوتون زایمانم زودرس میشد

و همش هم بخاطر فعالیت بود و بس

الان نه میشه سرکلاژ کرد نه پساری اثری داره

فقط استراحت مطلق و دعا😢😢😢😢

شغلت چیه؟

شغلم پشت میزیه همش پام رو روی کیس کامپیوترم میذاشتم که مثلا رعایت کنم

ولی گاها بعضی روزا میشدم مجموعا دو ساعت یا سه ساعت سر پا بمونم و راه برم این آخرا کارآموز گرفته بودم بهش آموزش میدادم تا بتونم این نه ماهی که میرم مرخصی رو گند نزنه واسه همین سر پا میموندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من کارمندبانکم دکترم گفت کاربرات سمه.منم ازوقتی دکترگفت رفتم مرخصی بدون حقوق گرفتم نشستم خونه ام عزیزم.چون بعدیه عالمه آمپول اینااین بچه روخدابهم هدیا داد.واینکه شوهرم خیلی عاشق بچه است.

2728
عزیزم من کارمندبانکم دکترم گفت کاربرات سمه.منم ازوقتی دکترگفت رفتم مرخصی بدون حقوق گرفتم نشستم خونه ...

من شش تا دکتر عوض کردم همزمان بابت هر چیزی از دو تا دکتر مشورت میگرفتم ولی هیچ کدوم نگفتن نرو سر کار هیچ کدوم هیچ اشاره ای نکردن

عزیزم ایشالا استراحت کن با همون پرولوتن جواب میگیری.. منم کارمند بانکم ولی از ماه تیر اومدم استراحت مطلق.. منم تا دیدم سرویکسم داره کوتاه میشه سریع رفتم مرخصی.. نگران نباش. فقط،استراحت کن و پرولوتن رو حتما بزن. خیلی کمک میکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

سلام

منم موافقم تا حدودی

منم فک میکردم از این باردارهایی ام ک هیچیم نمیشه

می‌پریدم تو اتوبوس میرفتم سر کار

سرکار همه کار می‌کردم خم میشدم از رو زمین چیز برمی‌داشتم و.... 

یبار حس کردم کیسه آبم سوراخه و نشتی داره

رفتم بیمارستان فهمیدم کیسه آبم مشکلی نداره

ولی دهانه رحمم نیم سانت بازه

بقول شما اگه ب دکترم بود الان زاییده بودم😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

من کارمند بانکم و واقعا این روزها شلوغه بانک. الان شش ماهمه امروز انقدر بشین و پاشو کردم و برنامه رمز یکبار مصرف به ملت دادم و توضیح دادم. که حالم بد شد.میخواستم تا ۸ ماه برم سرکار ولی فکر کنم زودتر استعلاجی بگیرم. چون واقعا دارم اذیت میشم. وقتی دیگران حال منو درک نمیکنن من چرا خودمو برای اینکه همکارم بهش فشار نیاد انقدر اذیت کنم. یکی از همکاران تو ۷ ماه کیسه آبش پاره شد و بچش زود بدنیا اومد الانم مشکل داره. برای بچه اولم سنم کمتر بود و راحتتر بودم و وزنم  هم کم بود ولی الان خیلی سنگین.

2738
من کارمند بانکم و واقعا این روزها شلوغه بانک. الان شش ماهمه امروز انقدر بشین و پاشو کردم و برنامه رم ...

بهت یه نصبحت جدی میکنم 

حتما هر چند وقت یک بار حتی اگه درد نداشتی سونوی واژینال برو طول سرویکست رو چک کن که خدای نکرده به محض پایین اومدن بفهمی و استعلاجی بگیری هیچی مهم تر از جون بچه مون نیست من واقعا شوکه شدم اصلا باورم نمیشد وقتی گفت ۲۲ شل شدم روی تخت افتادم دیگه هیچی نمی شنیدم 

سونوگرافی اشعه نداره امواج فراصوت هست و هیچ آسیبی به جنین نمیزنه مگر اینکه سونوی چهار بعدی بری که مایع آمنیوتیک رو گرم میکنه خوب نیست

بهت یه نصبحت جدی میکنم  حتما هر چند وقت یک بار حتی اگه درد نداشتی سونوی واژینال برو طول سرویکس ...

بچه ها ببخشید من دنبال دکتر زنان خوب توی شیراز می کردم که واسه ددوران بارداری اگه ازش استراحت و استعلاجی خواستم مشکلی نداشته باشه. ممنون میشم معرفی کنید

بچه ها ببخشید من دنبال دکتر زنان خوب توی شیراز می کردم که واسه ددوران بارداری اگه ازش استراحت و استع ...

عزیزم باید تاپیک جدا بزنی اینجا کامنت گذاشتی کسی نمی‌بینه 

بالای بالای بالای صفحه ت رو نگاه کن نوشته تاپیک + اونو بزن موضوع و متن رو بنویس اوکی کنی تاپیک خودت زده میشه میاد بالا همه میتونن ببینن توی عنوان هم بزن شیرازی ها بیان اینجوری احتمال اینکه به جواب برسی بیشتره

2706