2733
2734
عنوان

کاربر جدید هستم ی مشورت میخواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 57 پست

بستگی به شرایط خودت داره باید ببینی بودجت چقده 

الان ۳۰ تومنو بزاری بانک تقریبا ۵۰۰ تومن سودشه در واقعا خیلی فرقی نمیکنه با اون ۱۰ تومنیه 

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی به شرایط خودت داره باید ببینی بودجت چقده  الان ۳۰ تومنو بزاری بانک تقریبا ۵۰۰ تومن سودشه ...

دودل بودنم به این دلیله که تو خونه اولی الان نشستیم منتها صاحبخونه به کرایه نیاز داره تا پول پیش به خاطر همین موندم برم دومیه رو اجاره کنم یا همین اولیه بشینیم

دودل بودنم به این دلیله که تو خونه اولی الان نشستیم منتها صاحبخونه به کرایه نیاز داره تا پول پیش به ...

خب اسباب کشی واقعا سخته من باشم از جام تکون نمیخورم😂😂😂

2740
۴۰ متر؟؟؟خیلی کوچیک نیس؟🙄

پولت تا سال بعد رشد میکنه ولی اجاره ارزش پولت سوخت شده. سی ملیون پارسال با سی ملیون امسال یکی نیست که. مثلا پنج سال بعد ارزش پولت چند برابر شده و میتونی خونه تو عوض بکنی 60 متر که مال خودته. هم سندت دستته هم پولی که پرداخت کردی برای وام بوده تو جیب خودت رفته. ولی با این اوضاع الان اگر اجاره کنی پنج سال دیگه 70 میلیون دادی رهن کلی هم پول اجاره سوخت کردی. سندی هم نداری. 

دقیقا به همین دلیل دودلم حالا با این اوصاف کدومو انتخاب میکنید ؟

اگه خونت خوبه و راحت هستین چکاریه این همه به خودت زحمت بدی بمون همون جا خونه اجاره ای کاخ هم باشه فایده نداره ایشالا سال آینده اسباب کشی میکنی میری خونه خودت راحت میشی

پولت تا سال بعد رشد میکنه ولی اجاره ارزش پولت سوخت شده. سی ملیون پارسال با سی ملیون امسال یکی نیست ک ...

اره اینم ی حرفیه.فکر اقتصادیت خوبه👍

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
اگه خونت خوبه و راحت هستین چکاریه این همه به خودت زحمت بدی بمون همون جا خونه اجاره ای کاخ هم با ...

اخه شوهرم راضی نمیشه میگه چرا الکی کرایه بدم به صاحبخونه 

اخه شوهرم راضی نمیشه میگه چرا الکی کرایه بدم به صاحبخونه 

خب کرایه نده فکر میکنه ۳۰ تومنه رو بده ضرر نمی کنه ۳۰ تومنه ۴۰۰ تومن سود بانکیشه میشه همون دیگه تازه اگه خودش بتونه رو پولش کار کنه که بیشتر از اینا هم میتونه ازش استفاده کنه 

شوهرت خواب پولشو حساب نمیکنه 

2706