2733
2734

یکی از آشناهای ما با یه مرده ازدواج کرد که وقتی اومده بود خواستگاریش هنوز چهلم زنشم نداده بودن بعد عروسی گرفتن ما هم رفتیم همش یه حس بد داشتم اصلا مراسمشون یه حس بد به آدم میداد فکر میکردم خودم تنها اینطوری هستم بعد که بقیه اطرافیان هم گفتن اونا هم حس بدی دارن فکر میکردیم چون داماده ازدواج دومشه اینطوریه بعد که از یکی از فامیلای داماد شنیدیم فردای همون شب عروسی سالگرد زن اولش هست 😢😢😢 باورتون میشه من یک لحظه ماتم برد مرتیکه حتی اینقد معرفت نداشته که یادش بمونه سالگرد زنش کی هست لااقل تو اون شب عروسی نگیره

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو خبرهای تلگرامی دیدم باعث اعتراض گیلانی ها شده این سریال

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2738
جدی?

بله ظاهرا همه شاکی شدن چرا گیلانی ها رو ترسو نشون دادن و یه مرد از یه شهر دیگه اومده اونجا قهرمان سریال شده

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
بله ظاهرا همه شاکی شدن چرا گیلانی ها رو ترسو نشون دادن و یه مرد از یه شهر دیگه اومده اونجا قهرمان سر ...

ده تا سریال از ده تا شهر ساختن هربار اومدن به یه چیزی اعتراض کردن. دم مازندرانیا گرم که ۶ سری دارن پایتخت میسازن و باهاشون شوخی میکنن ولی با جنبه هستن هیچی نمیگن خودشونم میشینن پای فیلم میخندن😊

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706