2733
2734
عنوان

ماکروفر یا سولاردام؟؟؟

3609 بازدید | 8 پست
سلام به همه

بچه ها به نظرتون من برای خرید جهیزیم، سولاردام بخرم با گاز رومیزی؟ یا اینکه گاز فردار بخرم با یه ماکروفر ارزون؟

لطفا راهنماییم کنید
ممنون
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه مال خودمون نیست ولی حالا یه جند سالی اینجا هستیم. نمی خوام خیلی خرج کنم. در ضمن آشپزخونه ام کوچیکه
من 4 ساله سولاردام دارم راضیم ولی واسه کیک و شیرینی باید فر داشته باشی. منظورت از گاز رومیزی چیه؟
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
ندا جان شما از سولار دام برای چه کارهاییت استفاده کردی؟ تا حالا غذا توش درست کردی؟ مثلا خورش یا مرغ سوخاری و پیتزا؟؟؟ تو تبلیغاتش که میگن میشه کیک و شیرینی درست کرد؟ نمیشه؟؟؟