2737
2734
عنوان

درمورد کیکهایی که توشون قرص هست

426 بازدید | 10 پست

*⭕ پیگیری ماجرای پیدا شدن قرص در مواد غذایی نیازمند همکاری سایر نهادهاست*

🔰 به دنبال انتشار عکس ها و گزارش هایی از برخی مناطق هرمزگان مبنی بر  مشاهده قرص در بسته بندی برخی کیک ها و مواد غذایی، رییس روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گفت: اگر چنین اتفاقی صحت داشته باشد با اطمینان اعلام می کنیم  که ورود قرص به بسته بندی خارج از کارخانه و خط تولید بوده و لازم است نهادهای مسول برای شناسایی عامل یا عاملان و انگیزه های احتمالی وارد عمل شوند.

▪دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گوی اختصاصی با خبر هرمزگان ضمن تایید دریافت این گزارش ها اظهار داشت: قرص هایی که ادعا می شود در بسته بندی کیک ها پیدا شده، جهت تعیین ماهیت و مواد تشکیل دهنده به آزمایشگاه ارسال شده و منتظر نتیجه هستیم.

▪وی ادامه داد: در گزارش ها و نمونه های دریافتی از چند شهرستان هرمزگان از جمله خمیر و پارسیان، شکل و اندازه قرص ها و حتی شرکت تولیدی کیکها با یکدیگر متفاوت بوده است.

▪این مسئول اضافه کرد: طبق بررسی های صورت گرفته توسط معاونت بهداشتی دانشگاه و شبکه های بهداشت و درمان استان هرمزگان،  از نمونه ها و اقلام مشابه گزارش شده از فروشگاه ها و انبارهای مختلف شهر جمع آوری و در حضور کارشناسان معاونت بهداشتی و غذا و دارو باز شد و پس از بررسی دقیق هیچ گونه مواد غیر طبیعی ( قرص و یا کپسول) در آنها مشاهده نشد.

▪وی تاکید کرد: با اطمینان اعلام می کنیم محصولات تولیدی در کارخانجات داخلی طبق بررسی های متعددی که انجام شده هیچ گونه آلودگی نداشتند؛ فقط لازم است شهروندان محصولات شناخته شده و معتبر را که دارای علامت استاندارد و برچسب اصالت می باشند، از مغازه ها و فروشگاههای معتبر تهیه و استفاده کنند.

▪دکتر نوروزیان اضافه کرد: مواد غذایی که دارای برچسب استاندارد و پروانه تولید است و تاییدیه بهداشت دارد، به شرطی که بسته بندی آنها دست نخورده و سالم باشد؛ سالم است و مردم می توانند بدون دغدغه آنها را مصرف کنند.

▪به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  با توجه به خبرهای غیر رسمی و گزارش هایی مبنی بر وجود قرص ها یا داروهایی در برخی کیک ها با بررسی کارشناسی که همکاران بهداشت محیط و کارشناسان غذا و دارو دانشگاه داشتند و مشاهده چرخه تولید کیک ها که بصورت صنعتی تولید می شود و بر اساس اظهارات مدیر عامل یکی از شرکت‌های تولید کننده کیک ، عملا امکان اینکه جسم خارجی بزرگی مثل قرص و یا کپسول از نازل دستگاه که خمیر کیک را جهت پخت تزریق می کند وجود ندارد و در فرآیند تهیه کیک که در دمای بسیار بالا پخت می شوند؛ بدون شک هر گونه محصول خارجی که ادعا می شود در کیک وجود دارد با این درجه حرارت از بین می رود.

▪وی تصریح کرد: خط قرمز دانشگاه علوم پزشکی و حوزه بهداشت هرمزگان سلامت مردم است؛ اما سلامت روانی هم در کنار سلامت جسمی باید به آن پرداخته شود به نظر میرسد رواج چنین رفتارهای غیر اخلاقی باعث ایجاد یک نا امنی روانی و به مخاطره افتادن بهداشت روانی افراد می شود و همان اندازه که سلامت جسمی حائز اهمیت است سلامت روانی نیز اهمیت دارد./خبر هرمزگان

من فیلمشو نگاه کردم باورم نشد. آخه تو هنوز درشو باز نکردی از کجا میدونی قرص توشه که قبلش میای دوربینو آماده میکنی!

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واه.هر روز یه گندی در میاد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2740