2737
2739
عنوان

بامادرشوهرم چه رفتاری کنم؟

314 بازدید | 18 پست

دیروزاتفاقی افتاد که مادرشوهرم به همسرم گفت که بره تواتاق و بامن صحبت کنه من چندساعت قبلش باهمسرم دعوا کرده بودم فشارعصبی زیادی بهم وارشده بود اون زن هرچی دلش خواست بهم گفت همسرم میگ به من ببخش صبرمن تموم بشه باهاش بدبرخوردمیکنم و بهش چیزی نگفت ازدیشب من دارم خودخوری میکنم و اصلا حال ندارم الانم عصبیم این رفتارمو به همسرم نشون بدم؟ بفهمه مادرش چ بلایی سرم اورده بدنم خیلی بی جونه؟چه رفتاری کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنتون واضح نبود عزیزم

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731

نه ... همسرتو وارد مشکلات بین تو و مادرش نکن خصوصا اگه تدبیر لازم رو نداره که ۹۹ درصد اقایون ندارن ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738

من متوجه نشدم شما هم با همسر دعوا کردین هم مادر شوهر

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

من هر موقع از دست مامانش ناراحت میشم زنگ میزنم بیاد خونمون. طبقه ی بالان. میاد و خیلی محترمانه بهش میگم خیلی ناراحت شدم. و کلی با هم حرف میزنیم آخر سر هم مشکل حل میشه. نه دخترای اون چیزی میفهمن نه شوهر من.

خدایا شکرت🙏
2706