2733
2739
عنوان

بی بی چک

205 بازدید | 16 پست

عقد کردم یه رابطه بدون د خ و ل داشتم اما ک ان د و م پاره شد فورا بعد هشت ساعت دو تاقرص اووسیز خوردم الان ۵روزه میگذره موعد پریمم هست اما هنوز نشدم خیلی میترسم از بارداری به نظرتون کی بی بی چک استفاده کنم

حال من خوب است اما تو باور نکن!

الان استفاده کنی نشون میده

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فورا یعنی همون لحظه نه بعد  ۸ساعت 

احتمال بارداری وجود داره  الان معلوم نمیشه ماه بعد معلوم میشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
فورا یعنی همون لحظه نه بعد  ۸ساعت  احتمال بارداری وجود داره  الان معلوم نمیشه ...

واقعا احتمال بارداری هست؟؟؟اخه نوشته بود تا ۴۸ساعت بعد باید این قرص رو خورد

حال من خوب است اما تو باور نکن!
واقعا احتمال بارداری هست؟؟؟اخه نوشته بود تا ۴۸ساعت بعد باید این قرص رو خورد

مورد بوده سه تا همون لحظه خورده الان بچه‌ش سه سالشه😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706