2737
2734
عنوان

شوهرم میگه...😢😢😢

2749 بازدید | 161 پست

اینو که دارم مینویسم انقد گریه کردم که چشمام تار میبینه...

امروز سونو آنومالی داشتم ته دلم میدونستم شوهرم پسر دوست داره ولی به خدا من یه عالمه دعا کرده بودم که فقط و فقط سالم باشه همین

رفتم پیش دکتر گفت خدا رو شکر سالمه سالمه جنسیتش هم دختره

اومدم بیرون به شوهرم گفتم همین که شنید طرز قیافه اش تغییر کرد ولی من به روی خودم نیاوردم بعدم بدون این که یه کلمه حرف بزنه منو آورد خونه

هی میخواستم باهاش حرفای خوب بزنم بهش گفتم بیا اسم انتخاب کنیم گفت خودت انتخاب کن بعدشم رفت بیرون

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی برگشت من بازم خواستم باهاش حرف بزنم که اونجا گفت من دختر نمیخواستم میخواستم بچه اولم پسر باشه😢😢😢😢

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟
2731
2738

چقدر يه ادم ميتونه نادون باشه كه هنوز توو دوره جهل زندگي كنه

بهش بگو دختر پسرش فرقي نداره همينكه سالمه خدارشكر كن بي لياقت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

انگار هنوز جاهلیت گیر کردیم پسر بهتر میدونن،نترس عزیز من وقتی بیاد اونوقت باباشو جدا کن ازش ببین میتونی؟!

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706