2737
2739
عنوان

خانوما, دندونای بچم, میشه بیاید?

225 بازدید | 21 پست

یک سالو ده ماهشه همه ی دندون جلویی هاش سیاه  و خورد شده اعصابم  خرد شده نمیدونم چرا چیزیو گاز نمیزنه میگم شاید درد میکنه ولی خب اگه درد داش گریه میکرد خیلی عجیبه این مدلی ندیده بودم تاحالا 

هر کی هم میبینه میگه ماله آهنه درصورتیکه من اصلن  قطره  آهن ندادم بیشتر مکمل بودن اونم خارجی و خوبش بوده هر موقع هم دادم دندوناشو پاک کردم 

میدونم ماله قطره  نیست  چون یکی از دندوناش که دراومد سریع بعد دوروز سیاه  شد 

لطفا  کسی میدونه کمکم کنه ممنون

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم شیر ک میدین تو خاب

میمونه رو دندونشو دندونش زود خراب میشه

بچع خواهر منم همینجور بود تا از شیر گرفتش

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738

مکمل خارجی سیاه میکنه.     عزیزانم هرقطره ی دادید بریز ته حلقش پشتش اب بده. بعد اروغ میزنه. اروغ که زد بهش اب پرتغال و لیموشیرین یاگوجه بدید.   اون اروغ بد قطره کارو خراب میکنه. 

من شنیدم شیر ک میدین تو خاب میمونه رو دندونشو دندونش زود خراب میشه بچع خواهر منم همینجور بود تا از ...

واقعا 

اتفاقا تا صبح خیلی مک میزنه 

بعد ببخشید بچه خواهرتون الان دندوناش خوب شده یا همونجوره

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

تنها راهشم این ک چیزی با شیشه شیر بهش ندی پستونک بهش ندی و بعد از هر وعده شیر دادن دندوناشو با گاز و اب تمیز کن حتی موقعه ی خواب اگ شبا شیر می خوره بعد از اون یا بهش آب بده یا اینکه دندوناشو تمیز کن 

واقعا  اتفاقا تا صبح خیلی مک میزنه  بعد ببخشید بچه خواهرتون الان دندوناش خوب شده یا همون ...

خوب شدن نداره دیگه تا دندونای اصلی در بیاد

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2706