2737
2734
عنوان

شب يلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 47 پست
توعقدین؟! اگه هستی که بگو منم ایده بگیرم  ازنوع پذیرایی وتزیین وکادو به داماد

اره عزيزم

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم عاشق مهمانی دادنم ولی بنظرم مهمان به روی خوش صاحب خانه میان و نیازی به هزینه اضافه نیست ولی اگر اصرار داری بنظرم گلسر و اسباب بازی برا بچه ها

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
والا چیه خرجای اضافی. شب یلدا همین امشب میتونه باشه بهم پول بده من برم خرید اون شبت میشه یلدا. بخاطر ...

اهوم دقیقا 

خرجای اضافیو مد نکنیم .... 

ایشالا حقوق شمارم زود بدن شب یلدایی دلشادبشید

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2731

پول گیفت و میفت رو یه کیلو تخمه بخر بده به یه بدبخت که شب یلدا درو دیوار نگاه میکنه

البته اونجوری هم که شما میخوان خیلی خاص و باکلاس و قشنگ میشه کوکی درست کنین بدین ببرن بعد مصرف میکنن

2740
پول گیفت و میفت رو یه کیلو تخمه بخر بده به یه بدبخت که شب یلدا درو دیوار نگاه میکنه البته اونجوری ه ...

من کلا شب یلدا و میخوابم😂😂😂 چون باس وایسم درو دیوارو نگاه کنم بدبخت نیسم ولی گرون میکنن نمیخرم😂😂

هیچ
اهوم دقیقا  خرجای اضافیو مد نکنیم ....  ایشالا حقوق شمارم زود بدن شب یلدایی دلشادبشید

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 ما برای خودمو نمیخوایم 75هزار تومان مونده ته حساب. برای قسط هامون میخواییم. اره واقعا چیه این همه خرج اضافی 

میخوان بیارن یا نه من متوجه نشدم

اره ميخان بيارن

منم ميخام ب خانواده اونا از اين چيزا ك گفتم بدم

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊
اره ميخان بيارن منم ميخام ب خانواده اونا از اين چيزا ك گفتم بدم

دیوانه ای🤤 شب یلدا فقط برات باس بیارن 🤤 چیزی تو نباس بخری همه چی باید برات بیارن عروس دایی من که نذاشت کسی براش خرید کنه رفت همه رو خودش انتخاب کرد پسته و اجیلو یه درخت تزئین میوه و طلا گفت برید پولشو بدید شیرینی هم که بردیم به خودمون نداد😂😂😂

هیچ