2733
2734
عنوان

ی دوست دارم وقتی

194 بازدید | 15 پست

بچه ها ی دوست دارم وقتی بدبخت میشه یمن پیام میده فقط بدبختیاشو میگه 🤒 وقتی عقد کرد اصلا بمن نگفت ک عقد کرده بعر ۵ روز گفت همش مخفی میکرد الان اومده میگه میخام طلاق بگیزم دوباره دو روزه میگه اشتی کردم دگ پیام نمیده چجوری باهاش رفتار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای مثل آبجی منه وقتی حالش خوبه اصلا حتی جواب تلفن نمیده.  به مشکل میخوره پیداش میشه. حتی وسط خیابون گیر کنه زنگ میزنه میگه بعد میریم دنبالش مشکلش حل شده زنگ نمیزنه بگه نیاید درست شد😣

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

منم یه دوست دارم هر وقت دردش میگیره بهم پیام میده..منم کلی باهاش چت میکنم‌‌‌....یا جواب نمیده یا بعد از دوروز میگه..... هان 😡😡😡😡

بعضی وقتهام بهش زنگ میزنم  رد میکنه..اصلا جواب نمیده.

یا میگه شوهرم خونس..یا بیرونم..کلا میپیچونه..منم بللکش کردم..اعصاب خورد کنه...

درست میشه دایی  

بر عکس منه دوستت . من وقتی ناراحتم جواب هیچ کس نمیدم ولی وقتی خوشحالم با همه دوستام قرار میذارم . بنظرم تو هم یکی دوبار همین کارو باهاش کن یعنی تا زنگ زد بگو واااای ناراحتم عصبانیم  حوصله ندارم و.... هی براش غر بزن هی الکی بگو زندگیم فلانه ناراضی ام و.... 

بعد یه مدت اونم یاد میگیره نباید فقط بدبختی هاشو بیاره برا تو

آموزش حرفه ای شطرنج به صورت حضوری و مجازی توسط مربی درجه 1 فدراسیون از مبتدی تا قهرمانی 09361852984
منم یه دوست دارم هر وقت دردش میگیره بهم پیام میده..منم کلی باهاش چت میکنم‌‌‌....یا جواب نمیده یا بعد ...

وا مگه شوهرش خونه باشه نمیتونه صحبت کنه؟؟؟؟؟؟

آموزش حرفه ای شطرنج به صورت حضوری و مجازی توسط مربی درجه 1 فدراسیون از مبتدی تا قهرمانی 09361852984

*** آموزش حرفه ای شطرنج توسط استاد درجه 1 فدراسیون شطرنج البرز ***

مربی منتخب استان البرز در سال 97

از سطح مبتدی تا پیشرفته و قهرمانی . 

کودکان و بزرگسالان . 

آموزش حضوری در آموزشگاه و یا در منزل

آموزش مجازی 

بهترین پیشرفت

اینستاگرام: ghahramanan.chess 

شماره تماس : 09361852984

نمیدونم به هر حال هر دفعه یه بهانه ای میتراشه...

چقدر آدمای خودخواه زیادن. شما هم خودخواه شو هربار زنگ زد بگو واااای عزیزم داریم شام میریم بیرون بعدا بهت زنگ میزنم و دیگه بهش زنگ نزن

2706