2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم یا قبلا جایی کار نکردی یا سابقه کارت کمه، فکر نکن اینجا استعفا بدی، جای دیگه فرش قرمز پهن میکنن و قربون صدقت میرن، اگر جای پیشرفت داری بمون و تلاش کن، روزهای بهتری خواهی داشت

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2728
خصوصی وضع مالیمون بد نیست دوس داشتم مستقل باشم

دیدگاه ها متفاوته. من خودم نمیتونم بپذیرم همچین چیزی رو بهمون خاطر هیچوقت استخدام دولتی یا خصوصی نرفتم با اینکه فرصتشم بود و با همسرم کار میکنم

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2740

جای خصوصی همینه دیگه ، روسا هرکاری دلشون میخواد میکنن چیزی هم نميتوني بگی بااینکه باید پشتت گرم باشه با خاک يکسانش کنی بیای بیرون،رئیس منم به ناحق چندبار باهام بد حرف زد دیگه محلش نذاشتم خودشم می فهمید .تا از اون کار بیام بیرون، الان دیگه بیکارم بشم دوس ندارم برگردم اونجا هیچوقت 

پس تو حسمو درک میکنی😞خیلی نامردن

خیلی شوهرم بهم گفت اگه قراره بااین بحثا جابزنی فکرشاغل بودنو ازسرت بیاربیرون بشین خونه خانمی کن چون همه ی شغلا ازاین مسایل واعصاب خوردیا دارن منم دیگ جیکم درنیومد

جای خصوصی همینه دیگه ، روسا هرکاری دلشون میخواد میکنن چیزی هم نميتوني بگی بااینکه باید پشتت گرم باشه ...

فقط دلم میخواد یجایی یجوری چوبشو بخورن بفهمن دنیا دست کیه

❤❤
خیلی حس بدیه اخه

درکت میکنم منم اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بهم توهین کنه همش فکرمیکنم با این اخلاقم چه جوری موفق بشم اخه هرشغلی به هرحال ی نفر هست بهت زور بگه یا توهین یا توبیخت کنه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706