2733
2739
عنوان

قند بالا اوایل بارداری خطریه؟؟؟

557 بازدید | 10 پست

من وقتی فهمیدم حاملم پنج هفتم بود وقرص متفورمین روزی یه دونه بخاطر اینکه پلی کیستیک بودم میخوردم بلافاصله قرصو قطع کردم وآزمایش دادم قند ناشتام بالای صدبود دکتر گفت دوهفته بعدش دوباره تکرار کنم که شد ۸۰ .دیگه نگران نبودم تا اینکه بچم مشکل قلبی پیدا کرد میتونه یکی از دلایلی که بچم دچار ناهنجاری قلبی شد قند من باشه با اینکه متفورمین میخوردم 😔

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

منم متفورمین قبل باردادی میخوردم . دکترم گفت تو بارداری هم ادامه بده . خیلی تو بارداری تاثیر داشت . واقعا اگه نمیخوردم قندم و وزنم بالا میرفت . ولی با متفورمین هم قندم تو بارداری کنترل شده بود هم وزنم زباد بالا نرفت . چرا قطع کردی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اصلا ربط نداره خیلیا تو بارداری هم متفورمینو ادامه میدن

اخه ما مشکل قلبی مادرزادی تو خانواده هامون نیست با خودم میگم نکنه قند من بالا رفت اینجوری شد

2728
اخه ما مشکل قلبی مادرزادی تو خانواده هامون نیست با خودم میگم نکنه قند من بالا رفت اینجوری شد

نه ربط نداره

ممکنه مشکلی هم پیش بیاد که اصلا سابقه نداشته

حالا مشکل قلبی اش چیه؟

منم متفورمین قبل باردادی میخوردم . دکترم گفت تو بارداری هم ادامه بده . خیلی تو بارداری تاثیر داشت . ...

دکترم گفت دیگه هیچ قرصی نخور کاش ادامه میدادم شاید اینجوری نمیشد

نه ربط نداره ممکنه مشکلی هم پیش بیاد که اصلا سابقه نداشته حالا مشکل قلبی اش چیه؟

عزیزم tgaوvsdداشت مجبور شدم سقطش کنم

2738

دیابت بارداری میتواند منجر به مشکلاتی شود که هم مادر و هم کودک را تحت تاثییر قرار دهد.عوارض موثر بر کودک میتواند شامل موارد زیر باشد:

تولد زود رس

وزن بالاتر از حد طبیعی هنگام تولد 

افزایشش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 بعداز بدنیا اومدن

قندخون پایین 

زردی 

https://drmoshtagh.com