2733
2734
عنوان

مردهایی که زن های زیبا دارن، بیشتر خیانت میکنن! بیاید بگم چرا.

| مشاهده متن کامل بحث + 4744 بازدید | 111 پست

به نظرم چون زن خوشگل گیرشون اومده ترس از دست دادنش رو دارن ه تو رابطه اش همیشه نگران هستن و میرن با یه زشت که نه ترس داشته باشه و نه نگرانی چون میدونه کسی دیگه نمیاد سراغ اون زشتو

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اقا الان من کلی زیبام "  چه گلی به سرم بریزم😁😁😁😁😁😁       شوخی کردم شوهرم اصلن اهل چشم چرونی نیست"یعنی بدبخت ضمانت میکنم حتی مجردی هم دوس دختر نداشته🤣از اون بچه مثبت هاس😃

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2738
والا  نمیخوام از خودم تعریف کنم  ولی از وقتی ک یادم میاد همه از خوشگلیم تعریف میکردن  ...

خوشبخت باشین...منطور استارتر اینه که اکثرا عامل انتخاب شدنشون به خاطر زیباییشون باشه...یعنی شما علت اصلی خوشبختیتون به خاطر اینه که شوهرتون از سر هوس و ظواهر عاشق شما نشده...و شما رو به خاطر خودتون میخواد...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

عزیزم فک نمیکنی جامعه آماریت خیلی محدوده با دو سه مثال که نمیشه آمار گرفت و نتیجه داد.به نظرم همه چی به وجدان آدم بستگی داره دو نفر که بهم متعهد میشن اگه وجدان داشته باشن نباید همدیگه رو حتی اذیت کنن چه رسد به خیانت.

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

من زیبام وشوهرمم بهم خیانت نکرده ونمیکنه😉😎😎😎😎😎😎

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
اقا الان من کلی زیبام "   چه گلی به سرم بریزم😁😁😁😁😁😁       شوخی کردم شوهرم ...

مث شوهرمن😂

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

من ۴ تا زن خیلی خوشگل میشناسم که شوهر همشون هرزه هست.من همیشه به شوخی میگم اگه ادم خیلی به خودش برسه شوهرش فکر میکنه همه زنا اینجورین دلش  میخواد.ولی اگه ادم به خودش نرسه شوهرش میگه ول کن اونایی دیگه هم یه کثیف و حال به هم زنن مثل این

یادمه بچه بودم یه زن خوشگل خیلی استان پاکستان شیک شاگرد مادرم بود، بعد یه مدت شوهرش بش خیانت کرد با ...

استان پاکستان،کجای نقشه میشه

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  

به نظر من خیانت کردن هیچ ربطی به اینکه زن خوشگل باشه یا نه نداره کسی که مریضه مریضه خیانت میکنه حالا طرف مقابلش هرشکلی می‌خواد داشته باشه

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨                                   تیکر رسیدن به هدفمه    درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم  
2706