2737
2739
عنوان

16 ماهگی زوده پسرمو از شیر بگیرم؟تحربه شما چیه چ طوری گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 47 پست
سعی گنین شیر شب روقطع کنین،برای خودبچه هم بهتره،دندوناشون هم خراب میشه اینطوری واینکه اگه عادت کنن ک ...

چطوری از شیر شب بگیرم وقتی بیدار میشه شیر ندم گریه میکنه و دیگه نمیخوابه

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش . . .
شیر دوست نداره هر غذایی ک توش شیر باشه فرنی و شیربرنج اینا نمیخوره. نصف شب پا شد چی بهش بدم؟

وقتی از شیر بگیریش عادت میکنه دیگه نصف شبا پانمیشه یکم طول میکشه البته باید اخر شب کامل سیرش کنی. یه کارشناس تغذیه به من گفت شروع کن از یه قاشق بهش بده و کم کم زیادش کن تا به طعمش عادت کنه. شیر طعم دارم میتونی بدی بعد کم کم با شیر معمولی جایگزینش کنی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نصف شب بیدار شد چی بهش بدم؟؟؟ کلا همینطوری هم اگ شام خوب نخوره نصف شب پا میشه با شیر من سیر نمیشه و ...

نصف شب غذا میخوره؟

خب این اصلا طبیعی نیس اگه شام رو.مفصل میخوره دیگه نباید گرسنش بشه نصف شب.

شما اخرشب سعی کن غذای مقوی بهش بدی که تاصبح دیگه غذا نخاد.

من فکر نمیکنم واقعا نیازی باشه نصف شب غذا یاحتی شیر بخوره ،شاید عادت کرده فقط و اینطوری ارامش پیدا میکنه نه اینکه لزوما از سر گرسنگی باشه.

وزنش خیلی بالاتر ازنمودارشه یا نه ؟

اگه اینجوره و میل به غذا داره از شیر نگیرش اگه مثه پسر من غذا نمیخوره شیرش بده

عزیزم.اگه پسرتون 18 ماه داره و غذا خوب نمبخوره،اگه ازشیر بگیریش اتفاقا غذاخوردنش هم خیلی بهتر میشه،باشیر شما فقط معدش پرمیشه و دیگه غذاشو خوب نمیخوره ،بچه از 18 ماهگی دیگه شیر براش کافی نیس و بهتره بیشتر باغذا تغذیه بشه تاشیر

عزیزم.اگه پسرتون 18 ماه داره و غذا خوب نمبخوره،اگه ازشیر بگیریش اتفاقا غذاخوردنش هم خیلی بهتر میشه،ب ...

۱۵ماهشه عزیزم 

شیر خوردنش هر ۳تا ۴ساعت یکباره باورتون میشه غذا یادش نمیاد شیرم اگه بهش نگم نمیاد سمتم  

😒
2740
چطوری از شیر شب بگیرم وقتی بیدار میشه شیر ندم گریه میکنه و دیگه نمیخوابه

کم کم کمترش کن،اگه شیشه میگیره شیرخودت رو بدوش و به مرور با اب رقیقش کن یا شیرخشک رو درست کن اما به مرور بیشتر اب بریز تا شیر و تاجایی ادامه بده که به جای شیر بهش اب بدی.

اینکه شیر میخان بیشتر ازروی وابستگی هست نه اینکه واقعا گرسنشون باشه.

حتی من پسرم پستونکیه ،الان واسه پستونک اینطوری شده.

اگه ازسینه خودت شیر میخوره،وکنارخودتم میخابه ،بوی شیر و سینت تخریکش میکنه و دلش میخاد،بهتره که کمی بافاصله ازخودت بخابونیش.

من ازشش ماهگی جای خاب بچمو جداکردم و توی تخت خودش خابوندمش و وقتی وزنش به هفت.کیلو رسید دیگه شیر شبش رو قطع کردم.

۱۵ماهشه عزیزم  شیر خوردنش هر ۳تا ۴ساعت یکباره باورتون میشه غذا یادش نمیاد شیرم اگه بهش نگم نمی ...

پسر منم اصلا ازدوماهگی دیگه علاقه ای به شیرخوردن نداشت من با بدبختی و غصه به بچه دوماهه به زور شیر میدادم هرچقدرم.دکتربردم گفتن چاره ای نیس و بعضی بچه ها اینطوری هستن.

اما غذارو.خوب و زیاد میخورد تا یک سال و نیمگی اما از اونموقع تا الان.که دوسالشه غذاشم یکمی کمترشده ولی درکل بخام بگم خوب غذا میخوره.

شمام سعی کن غذاهای متنوع رو امتحان کنی.وعده های خیلی کوجیک.اما زود زود.

اگه میتونه میانوعده کشمش و توت خشک و گردو و پسته اینا بهش بده یا اگه دندون نداره پسته،بادام،کنجد و اینارو پودر کن بذیز توی سوپ یا شیر یا ماست و بهش بده

برای غذاخوردنش هم اصلا اصرار نکن که بچه ها خیلی زیرک هستن ،همینکه بفهمن برای ما مهمه که غذابخورن دیگه نمیخورن.پس اگه نخورد فورا بردار و اصرار نکن ،اینطوری یاد میگیره که نازنکنه

کشمش و تخمه هضم نشده دفع میکنه بنظرتون چیزی جذب بدنش میشه یا نه

خخخخخخ،نمیدونم.اما احتمالا نه

دندون نداره؟

اگه داره یادش بده بجوه،بهش بگو دندوناشو بزاره روی کشمشا

نهایتا اگه بازم نجوید،سعی کن پودرشون کنی مغزهارو بریزی توی غذاهای دیگه یاسوپ و ماست

اگه میخای بچت وزن بگیره ،اب قلم و عصاره پای مرغ درست کن بزار توی فریزر،هروقت سوپ یاغذا درست میکنی یکمی ازاوناهم.اخرسر بریز داخلشون و بهش بده ،بهت.قول میدم سرماه میبینی که خیلی خوب وزن گرفته،واقعا مقوی و عالی هستش.من خودم امتحان کردم و نتیجه گرفتم

منکه بچم دوماه دیگه دوساله میشه دلم نمیاد 

حالا مونده,تازه هر چی بگذره  بیشتر بهت میچسبه انگار میدونن میخوان جدا بشن یجور دلواپسی  دارن

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
2706