2733
2734
عنوان

خوراک لوبیا با ماهیچه😁

314 بازدید | 28 پست

تو پیج اشپزی نواب ابراهیمی یه خوراک لوبیا گداشت دستورشو با ماهیچه منم پاشدم درست کردم حالا زیرش پست گذاشتن ملت اخه کی ماهیچه را خوراک لوببا میکنه 😂😂😂پشیمونم کاش با باقالی پلو پخته بودم یه دونه دیگه ماهیچه دارم اونم گذاشتم برای پسر عزیزم سوپ و بوف درست کنم نخوره و به فرش بماله 😁😁

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

من توو لوبیا چیتی همیشه گوشت میریزم. خوشمزه میشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خوراک لوبیا با ماهیچه عالیه.کلا با هر گوشتی عالیه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂

عکسشم میزاری؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
2738

با اجازه استارتر سلام مامان های عزیز ممنون میشم اگه پاسخ بدین به پرسشنامه من خدا خیرتون بده هرکی مایل بود درخواست دوستی بده براش بفرستم در ازای محبتتون صلوات میفرستم براتون می فرستم در رابطه با رابطه مادر و فرزند 

والا من که عااااشقشم مخصوصا با ماهیچه🤪🤪🤪

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
خوراک لوبیا با ماهیچه عالیه.کلا با هر گوشتی عالیه

من که نخوردم هنوز منتطر شوهرمم ولی به نظر خوب میاد منتظر کامنت شوهرمم بعد خوردنش

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
من فقط پیاز داغ وقارچ میریزم. با رب و ابلیمو

قارچ تو ماهیچه؟؟ میریزین؟؟؟ خوشمزست؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2706