2737
2734

دوستای گلم من تا حالا تهران نيومدم ولی قراره بيايم شهراي اطراف تهران(خود تهران چون هوا الوده اس و خيلي شلوغه برا من که هميشه جاي اروم و پاک بودم فک نکنم دووم بيارم فقط محله هاي بالاييش ميگن خوبه که قيمتاش بالاست محل کار همسرمم منطقه 14تهرانه ) مي خواستم تفاوت شهراي جنوب شرق مث(حکيميه ،پرديس،بومهن ،رودهن)باجنوب غرب مث(شهر ري،خاورشهر،باقر اباد،قرچک،قيامدشت) رو بدونم 

اسم شهرا رو از توي نقشه پيدا کردم اطلاعاتي اگه راجب اين شهرا دارين ممنون ميشم بهم بگين

ملاکم اول نزديکي به تهرانه چون روزانه رفت و آمد داريم

قيمت مناسب ،مکان اروم ،هواي خوب

پيشاپيش سپاسگذارم از دوستانی که وقت ميذارن و راهنماييم ميکنن 💗

حس خوب=اتفاقات خوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تهران عامل پاک شدن هوا باده. 

هرچه از غرب و شمال غرب به سمت مرکز و شرق بری آلوده تره. 

تو پاییزهم به دلیل وارونگی هوا تهران و اطرافش از بیخ آلوده است. من غرب رو توصیه می کنم

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

شهرک ولیعصرو من تعریف زیاد شنیدم ک مناسب ترم هستش. منطقه ۱۴ بخای رفتو امد داشته باشی خاورشهر بهتره.

پاکدشت هم محله ی شهرداریش خیلی خوبه.

ولی پردیس و اینا دور میشه به منطقه ۱۴

البته ازنظر اب و هوا حتما پردیس بهتره

2738
اگه غرب تهران ورداورد شهر قدس برین خیلی راحت تر رفت و امد میشه کرد اروم تره بهترم هست منطقه 14 کجا ...

سمت ميدان ابوذر اينا ميشه فک کنم ..قدس که زده سمت شهريار خيلي فاصله داره عزيزم

حس خوب=اتفاقات خوب
2706