2733
2734
عنوان

خاله ی مطلقه ام و برادرم....

463 بازدید | 11 پست

من یه خاله دارم که مطلقه هست، کلا خیلی به من حسادت میکنه، هررر چقدر محترمانه مودبانه و با محبت باهاش رفتار کردم، همونقدر بیشتر بهم توهین کرده، در واقع از شدت حسادت ازم متنفره، و چون همه منو دوست دارن، سعی میکنه با بدگویی پشت سرم منو از چشم همه بندازه!!! اونروز برادرم زنگ زد بهم ، بعد گفت خاله رو آوردم دکتر، بعد یهو گفت؛ اومد ، و گوشیو قطع کرد! خیلیییی بهم برخورد و اعصابم خراب شد، یعنی پیش برادرم انقد بد گفته ازم که برادرم از ترسش با من حرف نزد!!!!! امروز مامانم زنگ زده؛ که همممممیشه و همممه جوره پشت این برادرمه! گفت : برادرت میگه چون تو و خاله باهم حرف نمیزنین ؛ بخاطر همین قطع کردم!!! هیچ نگفتم! ولی چقدر متنفر شدم از همشون! مامانم با اینکه میدونه خالم تو روم برای هزارمین بار بهم توهین کرده و حتی به بابام و خودش و .... ولی بازم باهاش رابطه داره!! و خودشم میدونه خالم حسادت میکنه ؛ ناراجت اینم که هنوزم با خالم در ارتباطه! تازه طرفداریشونم میکنه!!!!

نیازی نبود به دم کلمه خاله مطلقه ببندی

چون مشکلاتت باهاش به مطلقه بودنش ربطی نداره به شخصیتش ربط داره

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانه منم زیاد پشت خالم بود تا خالم ی ناروی حسابی بهش زد الان ۳ ساله قهرن چند بار خالم پا پیش گداشته برا اشتی مامانم قبول نکرده.خوب درسی بهش داد.امیدوارم خاله شمام ی همچی درسی ب مامانت بده

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2738
ببخشید ولی موضوع تاپیکو دیدم فکر دیگه کردم شرمنده ک منحرفم

واااای منم. فکر بد کردم. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه