2733
2739
عنوان

کسی حکمتش رو میدونه یکم آرومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 32 پست
خرید خونه فقط قسمته منم داداشمینا هم مثل شما بودن بعد از 12 سال خدا یه خونه خیلی خوب توی محله بهتر ب ...

الان نمیدونم چی کار کنم؟؟ 

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  
عزیزم خوب حتما یه بهترش میخواد برات جور بشه

همش میگن شما دو تا کار میکنید چرا وضعتون اینه. خانواده شوهرم میگن حتما زنت عرضه نداره برای منم میگن شوهرت بی فکره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا دخترم سیسمونی معمولی خریدم که برای آیندش خونه بخرم. نرفتم مسافرت های لاکچری که جمع شه خونه بخرم . کار کردم با وجود دیسک کمرم که حالا برای بار  چهارم از خونه عقب بیفتم.  پولم ندارم از این مملکت کوفتی برم. وقتی خونه تو یه کشوری دست دلال ها است . مهمترین نیاز یک خانواده و  اینکه دولت هم حمایت میکنه از گرونیش . متنفرم ازشون که ما جوون ها رو اینقدر عقب انداختن.

عزیزم تصمیم گرفتی سریع انجام بده مملکت بی صحابه هرکاری میخوایم بکنیم اصلا نمیشه عقب انداخت که دیر می ...

سریع انجام دادم سال اول زندگیم پا شدم رفتم اندیشه نشستم که خونه بخرم با پول کادوهام و پس اندازم گفتم مهم نیست ولی نشد. من عجله کردم

حکمتش چیه؟ صلاح نیست یکی نیاز اصلیش که خون است رو داشته باشه. تا عمر باید اجاره نشین باشه. به خدا خیلی سخته اجاره نشینی همش زود سالت تموم میشه . در عرض 4 سال 4 بار جابجا شدم. از وقتی دخترم اومده خدا بهمو ن رحم کرده 4 ساله یک جا هستم ولی تا وقت قرارداد میشه یک ماه قبلش استرس دارم. تمام حقوقم میره کرایه خونه

2740
حکمتش چیه؟ صلاح نیست یکی نیاز اصلیش که خون است رو داشته باشه. تا عمر باید اجاره نشین باشه. به خدا خی ...

توکل به خدا اشاره زود به خونه خوب و شیک گیرت بیاد از خدا بخواهید کمک کنه واقعا مستاجری بده

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
برا دخترم سیسمونی معمولی خریدم که برای آیندش خونه بخرم. نرفتم مسافرت های لاکچری که جمع شه خونه بخرم ...

ببین برو شده یه خونه کوچیک با پولت بخر نزار پولت بمونه چون بی ارزش میشه کم کم خونتو بزرگ کن

فقط خدا ...
توکل به خدا اشاره زود به خونه خوب و شیک گیرت بیاد از خدا بخواهید کمک کنه واقعا مستاجری بده

توکلم صد بار به خدا است . ولی گفتم شاید کسی باشه علمش رو داشته باشه بگه ماجرا چیه

ببین برو شده یه خونه کوچیک با پولت بخر نزار پولت بمونه چون بی ارزش میشه کم کم خونتو بزرگ کن

گشتم نیست باید برم سمت کرج تهران پیدا نمیشه

الا چی کار کنم با پولم 300 تومن نقد دارم. نمیدونم. نمیدونم چرا روزیم کمه.  به خدا دو سال قبل گفتن دلار بخر گفتم حرومه من میرم سمت بورس یه سهام خریدم یک سال موندم توش . همکارم که دلار خرید برد کرد.

چقدر آروم میشم مینوسیم . میگرن عصبی داره میکشدم. شرمنده روی دخترم هستم. واقعا شاید بیعرضه هستم. فقط نمیدونم چرا همه بهم میگن کوشا و مسئولیت پذیر؟؟؟ من بی عرضه نیستم خدا نخواسته. شوهرم بی فکر نیست. ما آدم های تحصیلکرده هستیم.شاید فقط دلال به دنیا نیومدیم. چون الان دلالی تو ایران پردرآمدترین شغل محسوب میشه.

2706