2703
2553
عنوان

کسی حکمتش رو میدونه یکم آرومم کنه

246 بازدید | 32 پست

9 سال ازدواج کردم و 8 ساله کار میکنم. بچه ام 4 سالشه . از کار متنفر بودم ولی ادامه دادم تلاش کردم. بچه ام فقط شیر من رو میخورد نه فرنی نه سوپ ولی با این حال تنهاش گذاشتم و کارم رو ادامه دادم و بچه ام مریض شد. و من الان هیچ رشدی نکردم هیچی. هر بار خواستم خونه بخرم گرون شد. کافیه یک هفته دنبال خونه بگردیم یه اتفاقی میفته . تا پارسال 2 بار اینجوری شد. پارسال مرداد  وام مسکنم آماده شد یک هفته نشده نشده خونه5  برابر شد . الانم اصلا فکر نمیکردیم گرون شه ولی گذاشتیم پاییز و زمستون که راکده بخریم تا شروه کردیم بنزین گرون شد و حالا هیچ کس فروشنده نیست تا پای معامله هم رفتیم.

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

نمیفهمم حکمتش رو. خیلی پول جمع کردم ولی پولم 1/5 ارزشش شد . الانم یارو زنگ زد شماره کارت بدید بیعانه رو پس بم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من آرزو دارم فقط شاغل بودم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

عزیزم تصمیم گرفتی سریع انجام بده مملکت بی صحابه هرکاری میخوایم بکنیم اصلا نمیشه عقب انداخت که دیر میشه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2714
جوینده یابندست ناامید نشید

این خونه 45 متری قناس بدون پارکینگ تو آزادی بود . به اینم راضی بودم ولی....

عزیزم حتما به صلاحتون نبوده خدا بیشتر ازبنده هاش صلاحشون رومیدونه تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته ...

خسته شدم . خیلی ناراحتم.  الان فقط دارم گریه میکنم. پس سر کرا نمیرفتم. بچه بیچارم رو زجر نمیدادم. از خورد و خوراکم نمیزدم. پارسال یه ال نود اسم نوشتم به نامم شد فروختم 56 میلیون که وامم اومده خونه بخرم شد 100 میلیون اونم در عرض یک هفته

همه ما مثل توهستیم تنها نیستی  تا مای یه چیز بخری قیمتش چند برابر میشه

من خیلی خیلی تلاش کردم. پس روزی مشخصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تلاش ما الکیه؟

2706