2733
2734
سلام من تو دوران بارداریم خیلی از پزشکای متخصص این سایت استفاده کردم و سوالاتمو ازشون پرسیدم خیلی سریع و با دلسوزی تمام جواب میدن
ادرس سایت رو براتون میل میکنم میتونید ثبت نام کنید و دوره بارداریتونو با خیال راحت بگذرونید
خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
من ماه اولمه زیر دلم درد میکنه و تیر میکشه حالت پری دارم و اینکه سه روزه لک میبینم دقیقا از روزی که قرار بود پری بشم لک میبینم
خیلی میترسم چون یه سقط داشتم قبلا
حالا امروز قراره برم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مامانا من هفته 6 هستم قبلا دل درد های پری داشتم سه روزه دل درد های شدید زیر شکمی دارم پارسالم سقط داشتم خیلی میترسم به نظرتون عادیه دل درد های شدید ؟ کسی اینجوری بوده؟
سلام مامانا ! من تازه وارد هفته 5 بارداری شدم سردرد دارم یک طرف سرم همراه با چشم همون طرفم درد میگیره حتا وقتی از خواب بیدار میشم بازم اون سردرد هست حالت تهوع هم دارم اما نه اونقدر که باعث استفراغ بشه همه ترسم از اینه که هرچقدر روزها بگذره حالم بدتر بشه ... هیچ دارویی هم که نمیشه خورد . من اصلا تحمل درد ندارم خدا خودش کمکم کنه . توکل بر خودش . در ضمن برای حالت تهوع موز خیلی خوبه خانمها . پتاسیمش باعث میشه حالت تهوع کم بشه امتحان کنید !
خدایا خودت بهم دادیش خودتم نگهدارش باش .... آمین !
عزیزان بدن با بدن فرق میکنه همه علایم برای همه یکی نیست من خودم از وقتی جلو گیریمو قطع کردم هرماه علایم بارداری داشتم همش تلقین بود ولی ماهی که باردارشدم هیچ علامتی نداشتم
هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

2738
سلام دوستان.من هفته 4بارداریم تا چند روز پیش ترشحات سفیدرنگ زیاد داشتم الانم احساس خستگیه خیلی شدید دارم بااینکه خسته ام ولی شبا سخت خوابم میبره وقتی زیاد می ایستم زیردلم درد میگیره مثل درد پریودی

پسرم تو اغوشم خوابیده چقدر لذت بخشه بعد از سالها انتظار گفتن این جمله

خب همه ایناهای که شما شرح حال خودتونو گفتین معنیش اینه که نی نی تون سالمه و اگه این علایم یهو قطع بشن خوب نیست و الان باید خوشحال باشید جون نی نی داره رشد میکنه ولی اونای لکه بینی دارم بیاد شیاف پروژسترون یا امپولشو استفاده و استرا حت مطلق داشته باشن ایشاا.. همتون نی نیتون سالم و بمو قع بیاد بغلتون
خدا همین نزدیکیس انچه او مقدر میکند عزیز است و ما جز متوکلین هستیم
معمولاَ اغلب لکه بینی و خونریزی ها درسه ماهۀ اول بارداری رخ می دهد. بسیاری از خانم ها تصور می کنند که این همان پریود آنهاست که در زمان بارداری نیز ادامه پیدا کرده است، که البته این فرضیه درست نیست. به محض وجود جنین در بدن شما، مغزتان به رحمتان فرمان می فرستد تا از وقوع قاعدگی(پریود) جلوگیری کند. برخی از خانم ها حدود 14-10 روز پس از لقاح متوجه خونریزی سبکی می شوند. این خونریزی به القاء معروف است و علت آن هم این است که هنگامی که تخمک بارور شده ، خود را داخل رحم شما القاء می کند، ممکن است به دیوارۀ رحم آسیب رسانده و باعث خونریزی خفیف شود. این خونریزی نباید بیشتر از چند روز به طول انجامد و معمولاَ بسیار سبک نیز می باشد. خونریزی القاء نباید باعث نگرانی شود ولی اگر این زمان بیش از چند روز طول کشید و یا به خونریزی سنگین تبدیل شد، فوراَ پزشک معالج خود را در این باره ببینید. در ابتدای دوران بارداری رحم شما دچار تغییرات بسیاری شود تا بتواند جنین را در خودش جای دهد. بدن شما مقدار بیشتری خون را به رحم پمپ می کند تا بتواند جنین را تغذیه کند، گاهی همین امر می تواند باعث خونریزی بسیار سبک در سه ماهۀ اول حاملگی باشد. دلایل دیگر برای خونریزی می تواند داشتن نزدیکی با همسرتان و یا معاینۀ پزشک زنان باشد که باعث التهاب گردن رحم و در نتیجه لکه بینی یا خونریزی شود. به خاطر داشته باشید در حالی که این خونریزی ها سبک و کوتاه مدت باشند، جای نگرانی نیست. اگر این زمان بیش از چند روز طول کشید و یا به خونریزی سنگین تبدیل شد، فوراَ پزشک معالج خود را در این باره ببینید. برخی از خونریزی ها در سه ماهۀ اولیه بارداری می توانند نشانۀ مشکلی برای شما یا جنین باشند: . سقط جنین: حدود - حاملگی ها به سقط جنین ختم می شوند. احتمال بروز سقط جنین معمولاَ تا هفتۀ 12 بارداری وجود دارد. خونریزی و یا لکه بینی به خصوص اگر تواَم با دل درد، تب و یا لرز باشد، می تواند دلیل سقط جنین باشد. در صورت داشتن این علایم سریعاَ به پزشک مراجعه کنید. . بارداری خارج از رحم: خونریزی در سه ماهگی اول بارداری می تواند به علت باردلری خارج از رحم باشد. در هر 60 حاملگی 1 حاملگی خارج از رحم اتفاق می افتد. این حالت می تواند هم برای مادر و هم برای جنین بسیار خطرناک باشد. بنابراین اگر کوچک ترین شکی به حاملگی خارج از رحم دارید سریعاَ به پزشک و یا بیمارستان مراجعه کنید. از علایم بارداری خارج از رحم، علاوه بر خونریزی سنگین می تواند درد ناگهانی در زیر شکم معمولاَ در یک طرف، سرگیجه و یا ضعف که می تواند دلیلی بر خونریزی داخلی باشد، باشد. . لکه بینی و خونریزی در سه ماهۀ دوم یا سوم حاملگی: با اینکه اغلب خانم ها در صورت داشتن لکه بینی و خونریزی آن را در ابتدای حاملگی تجربه می کنند، ولی گاهی ممکن است لکه بینی و خونریزی در ماه های آخر نیز اتفاق بیفتد. بعضی اوقات این خونریزی ممکن است به دلایل نامربوط به بارداری باشد. گاهی ممکن است عفونت و یا گرفتن بیماری های جنسی سبب ملتهب کردن رحم و در نتیجه باعث لکه بینی و خونریزی شود. در اواخر دوران بارداری، خونریزی یا لکه بینی به خصوص اگر همراه با دل درد و یا انقباضات باشد، می تواند دلیلی برای زایمان زودرس و پیش از موعد باشد. برای اطمینان از اینکه چه عاملی باعث این علایم شده است حتماَ به پزشک مراجعه کنید. هر چند احتمال سقط جنین بعد از سه ماهۀ اول بسیار کم است، ولی وجود خونریزی شدید می توان به این خاطر باشد. در صورت هر گونه لکه بینی و خونریزی غیر عادی به پزشک مراجعه کنید.
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی