2737
2739
عنوان

نت ورک مارکتینگ شرکت بیز ..‌. واقعا پولدار میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7201 بازدید | 212 پست
حس میکنم نتورکی هستین عزیزم قشننگ حسش میکنم ...

نه عزیزم من حوصله فروش نداشتم وخجالت میکشیدم برم تو جم. ارایشگاه دارم الانم تو سالنم نشستم.در مورد مردم قضاوت نکن خدا رو بالای سرت حس کن.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
دقیییقااا  لیدر همسر منم پول قرض داد بهش خیلی ام قرض داد اما اخرش چی شد؟ حلقه های ازدواجمونو ...

باور نکن عزیزم لطفا😂 

من دیدم برای فروش جنس میرفتن به مغازه دار میگفتن فلان چیز و داری؟؟؟ ده نفر توی سه روز و بعدش طرف اصلی میرفت جنس رو مینداخت به مغازه دار اون صاحب مغازه هم میگفت خب حتما مشتری میاد دیگه و میخرید.. غافل از اینکه اون چند نفر همکار این فروشنده بودن

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو سال و چندین ماه بودم تک تک جملات و جزوها رو از بحرم.. هم لیدر بودم هم پرزنتور و هم فالوور این ...

واقعا ممنون از اطلاعات ات 

فقط میخواستم بدونم واقعا درآمد داره یا ن؟؟که انگار پوچیه

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
اون چایی مزه زهرمار میداد من خانواده ها ک نمیخریدن مجبور میشدم از کارتن خالی کنم ک یجور دیگه با التم ...

وااای یاد برادرشوهرم  انداختیم میرفتیم خونشون  نبات مایع و چای کیسه ایی و لوازم آرایش روی اپن چیده شده بود بعد هی میگفت نمیخرین نمیخرین ماهم مجبوری میخریدیم  عسلم بود با چیزای دیگه ... خیلی بدبختیه واقعا

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2728
نه عزیزم من حوصله فروش نداشتم وخجالت میکشیدم برم تو جم. ارایشگاه دارم الانم تو سالنم نشستم.در مورد م ...

عزیزم وقتی جوری میگین ک ممکنه یک نفر باور کنه و بره توی اینکار مدیونی داره از اون جهت هم میشه دید. قصد جسارت نبود😙

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
واقعا ممنون از اطلاعات ات  فقط میخواستم بدونم واقعا درآمد داره یا ن؟؟که انگار پوچیه

درامد برای یه عده ی خییییلی کم اونم با شست و شوی مغزی افراد ساده لوح ..

الان  اینایی که نتورکی هستن ما هرررررر چقدر بگیم واقعا نمی فهمن تقصیر ندارن بخدا اونا کاملا شست ...

من دوستم همینه 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
وااای یاد برادرشوهرم  انداختیم میرفتیم خونشون  نبات مایع و چای کیسه ایی و لوازم آرایش روی ...

اینا میگن محصولات ما خیلی باکیفیته عسل و اینامون 

2740
نه اصلا هرکی گفته دروغ گفته اتفاقا خیلی تلاش و حوصله میخواد یعنی دوست من ۸صبح میره شرکت تا ۱۰شب شرکت ...

به این راحتیا نیست عزیزدلم. صد تا مدرسه و مهد و رستوران باید بری بلکه یه نفر بخره... من بودم و همه این راه ها رو رفتم فقط استرس و حرف شنیدنه بخدا قسم

اینا میگن محصولات ما خیلی باکیفیته عسل و اینامون 

اره تعریف  پشت تعریف

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
ینی هیچ کس نمیدونه؟؟؟

کلاهبرداری محض. یه عدع ادم ساده رو گیر میارن و بهشون میگن بعد چند وقت پولدار میشه با این حربه جنس های بنجل درجه دو و سه رو با قیمت گزاف بهت میفروشن و بعد از او تو باید اونا رو بفروشی. خوب طبیعیه که کسی ازت همچین بنجل هایی رو نمیخره و بعد یه مدت چون خرید زدی مجبویر دوره بیوفتی تو فک و فامیل و بنچل هات رو به اونه بندازی اونا هم که اسکول نیستن نمیخرن ازت تو میمونی و کلی پول و ابروی بر باد رفته. اصلا دیگه اسم این شرکت ها رو نیار. کافی تو گوگل بزنی کلاهبرداری شرکت بیز و بری تجربیات کاربران رو بخونی. البته همه شرکت های نتورک مارکتینگ تو ایران چه بیز چه بادران چه و چه همه دروغگو و کلاهبردارن

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
اره تعریف  پشت تعریف

نزدیک ۵ نفر باهام حرف زدن من رتبه خوب کنکورم گفتم گفتم در شانم نیست اینجا و نمیدونستم اینطوریه 

گفتن رتبه پنج هم اینجاست دو هم اینجاست .... حتما بیا فلان

دوست من تو یکی از این شرکت هاست و از نزدیک دارم کاراشون رو میبینم 

وقتی میخوان کسیو بیارن توی این کار و اون فرد مقاومت میکنه، یه دفترچه دارن که توش نوشته باید به اون فرد چیا بگین 

در واقع آموزش دیدن 

و اینقدر بهتون گیر میدن تا خسته بشین و قبول کنین 

و برای جنس خریدنم اصلا رحم ندارن، من شنیدم که به یه خانمی میگفت طلاهاتو بفروش تا بتونی این ماه خرید بزنی 

یاد میگیرن که چقدر ساده دروغ بگن و سر بقیه کلاه بذارن و به نظر من شخصیت منفوری میشن 

2706