2737
2739
عنوان

خوش به حال اونا که خونه دارند و تو خونه خودشونند

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا از بوی غذا چه ایرادی میتونن بگیرن؟

نمیدونم به خدااااااا

هیچوقت تو ساختمون ما بو نمیاد.

نمیدونم اینا چی میخورن...هر شب شوهرم که میاد میگه سعیده مثلا بوی برنجت تا سر کوچه میومد..یا مثلا با گوشیش دم در زنگ میزنه میگه قیمه داریم ..میگم اره،،میگه اخ جون،،بوش میاد .منم که دم ظهر میرم بیرون و میام هیچ بویی ..واقعا هیچ بویی از غدا نمیاد.نمیدونم چیکار میکنن..

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2728
خب خونه خریدن شما چه ربطی به نگهداری مادرشوهر داره شما از اونجا برید  خونه ها رو هم تقسیم کنید ...

گفتم همسرم نمی زاره می گه خونه پدری رو نباید فروخت یکسری افکار قدیمممممممممممممی داره که اصلا نمی شه رایشون زد

اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

وای خدا فقط اون گربه پررو 😍😘😍

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
به نظرتون در ازای یک طبقه بگم مادرشون رو نگه می دارم برام دردسر می شه؟ دیگه کلا امکان جابه جایی نخوا ...

نه برای خودت دردسر درست میکنی ضمن اینکه مگه پرستاری 

بعدم فردا روز اتفاقی بیوفته همه چی میندازن گردن خودت مسولیت داره

بنظر من همون زمین و‌مغازه رو‌بفروشین اگر طلا هم داری بفروش بلند بشین 

به همسرتم بگو این همه خواهر داری هستن بالاسر مامانت بعدم قرار نیست که شماها شهرتونو عوض کنین خونه عوض میکینن هستین که فقط میخواین از این خونه استفاده نکینن چوم اونا ناراضین درست نیست

2740
خودت رو دادی اما اصلا ناراحت نباش حداقل مثه من مستاجر نیسی پدر شوهر من اصلا نذاشت خونش بشینیم به همه ...

میشه بگی چجوری زدی تو پرش ک دیگ نپرسید چون جدیدا مادرشوهر منم سوال میکنه 

خداروشکر هر سکینه سه پستونی شده تحلیلگر سیاسی 😂😂
نمیدونم به خدااااااا هیچوقت تو ساختمون ما بو نمیاد. نمیدونم اینا چی میخورن...هر شب شوهرم که میاد م ...

آشغال خورن بعضیااا

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
اخییی عزیزم .چ خوبه ک خودت میگی اینارو ...یواش یواش یکم تغییر بدید درست میشه عادت میکنید 

کاش بتونیم.بدبختی تو ساختمون ما کسی بچه نداره.یا خیلی مسن هستن یا جدا شدن..سکوت محض..انگار همه همیشه خوابن.۲ ساله اینجام همسایه طبقه بالایی رو ۲ بار دیدم.یک بار کمکم کردوسیله خریده بودم اورد تا دم واحد..یکبارم حالش بد شده بود رو پله ها

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
گفتم همسرم نمی زاره می گه خونه پدری رو نباید فروخت یکسری افکار قدیمممممممممممممی داره که اصلا نمی شه ...

بهش بگو اینجا قانونا و‌شرعا ماله اوناست ث ما نباید براشون تعیین تکلیف کنیم ایشون سهمی نداره که نظر میده 

نمیتونه به جای این همه ادم تصمیم بگیره 

بچه ها من مادرشوهرم خیلی گردنم حق داره زن خوبیه خواهرشوهرامم در حقم خوبی زیاد کردند ولی خوب بحث سه طبقه ساختمونه ضمن اینکه آدم هایی هستند موقع دعوا کتک کاری می کنند من فقط از دعوا می ترسم

اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

😰😰خواهر جان بخدا این ربطی به مستاجر یا صاحبخونه بودن نداره هااااا ، گل من توروخدا رعایت کنید .

یاد همسایه ی خودمون افتادم البته ما هیچ وقت با ایشون دعوا نکردیم ولی واقعا یه شبایی ادم دلش میخواد از شدت سروصداشون گریه کنه .

واقعا عذاب اوره ، درکشون کنید و یه مقدار تمرین آروم رفتار کردن رو انجام بدید.

سلام😊 
2706