2737
2739

سلام رفتم امروز غربالگری دوم گرفتم گفتن یکی از آیتم هات 80 درصد ریسک داره برو دکترت سریع نشون بده بنظرم آمینوسنتر بنویسه درسته؟؟ کیا مشکل منو داشتن و بچه صحیح و سالم بدنیا آوردن ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

به خواهرشوهرم گفتن بچت داونه.آمنیوسنتز داد سالم بود.حتی وقتی بدنیا اومد دکتر گفت سرش کوچیکه و حالت چشماش شبیه داونه.ولی خب سالم بود.الان ۴ سالشه.من حس میکنم بیش فعاله.آخه تمرکز نداره و حواس پرته.همش درحال بپربپر و کارهای خطرناکه.هنوز هم کامل کامل حرف نمیزنه.ایشالله که چیزی نیست.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چی ؟ مشکل داشت یا بد تایپ شد ؟

منظورم از بد تایپ شد گفتن و گفتم بود تو تیترم نوشتم گفتم منظورم گفتن بود آره گفت یکی از مریضیا تو منطقه پرریسک هست ای خدا خودت بهم رحم کن خیلی سختی کشیدم تا شوهرمو راضی کردم اگه اینو بگن سقط کن دیگه بچه برام نمیاره  

حالم خیلی خرابه اگه بگن سقط کن چکارکنم 4 ماه زحمت کشیدم سرکار اومدم    

عزیزم نترس اگه گفت امینوسنتزبده ک خیالت راحت باشه ولی اطرافم هرکسی مثل شماریسک بالاداشت بعد امینو بهش گفتن بچه سالمه

حالم خیلی خرابه اگه بگن سقط کن چکارکنم 4 ماه زحمت کشیدم سرکار اومدم    

الهی.ناراحت نباش.قوی باش.انقد زود جانزن.خدارو فراموش نکن.درست میشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
منظورم از بد تایپ شد گفتن و گفتم بود تو تیترم نوشتم گفتم منظورم گفتن بود آره گفت یکی از مریضیا تو من ...

یعتی به داون میبره ؟؟ 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
الهی.ناراحت نباش.قوی باش.انقد زود جانزن.خدارو فراموش نکن.درست میشه.

برام دعا کنید توروخدا چیزی نباشه میگم نکنه ناشکری کردم اینطوری شده خدایا منو ببخش من برام فرقی نمی کرد دختر و پسر آنقدر اطرافیان تا گفتم بچه ام پسره گفتن اه اینم پسر شد انشاالله بعدی هی تو ذهنم بدآوردن وگرنه خدا خودش شاهده میگم خدایا راضیم به راضای خودت تو همه زندگیم  

2706