2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوره های قران رو بزار تا شیطان از خونت دور بشه...تو خونتون زیاد قران بخونید...

درسته علمیش فلج خوابه ولی کسایی شکل واقعیش رو دیدن یک شکل وصفش کردن

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2738

عزیزم بختک اصلا وجود نداره این که هرموقع تنها هستید دچار فلج میشید به خاطر همین استرسیه که دارید سعی کنید وقتی بخوابید که واقعا خسته هستید واینکه به پهلو بخوابید من خودم هزار بار اینجوری شدم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
سوره های قران رو بزار تا شیطان از خونت دور بشه...تو خونتون زیاد قران بخونید... درسته علمیش فلج خواب ...

ی چیزای عجق وجق میبینن،خودم دیدم،تو اینجور مواقع می‌ترسیدم چشامو باز کنم

کاربری چهارمه😓😓

منم ۲ سال درگیرش بودم شبی چندبار فلج خواب میشدم از ترس اینکه خوابم عمیق شه و سراغم بیاد همش از خواب می پریدم تا اینکه دکتر گفت اینجوری شدی اصلا تلاش نکن تکون بخوری یا صدایی دربیاری بی خیال بشی زودتر از شرش خلاص میشی بعدش دوبار اون طوری شدم و بی خیال هیچ کاری نکردم جالبه دیگه هیچوقت فلج خواب نشدم سعی کن تو دلت ترسش رو از بین ببری هیچ نیرویی بالاتر از از خدا نیست 

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
2706