2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی گفت ۷۰۰ میشه قیمتش

نه بابا ملت افتادند تو بازار هی میخرن بالا میره باس نخرید ارزون میشه 

من رفتم بازار دیدم تو هر مغازه 6 یا 7 نفر تلپن میخواستم برم بزنمش ن نخرید ارزون میشه

هیچ
2731

اگر قصد فروش تا چند سال اینده رو نداری بخر

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2738

سری پیش طلا تا 600 رسید باز اومد رو 400 تو همچی ضررو زیان هست اگه میخوای بخری دوروز دیگه طاقتشو نداری که طلا پایین بیاد بگی آی ضرر کردم کاش نمیخریدم و فلان نکن و باالعکس

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
اره مردم الانم طلامیخرن

همشون حالیشون نی وقتی میخرن گرونتر میشه و اونیکه این گرونی بار آورده سود میکنه بعد میکشنش پایینو مردم می‌دوند بفروشن و باز سود برا اونا

هیچ
آخه طلا به خاطر بالا رفتن قیمت دلار گرون شده ربطی هم به حریدن و نخریدن مردم نداره

نه عزیزم ربط داره شما محرما پاشو برو طلا فروشی چون کسی نمیخره ارزون میشه بازار طلا بیشتر تو ایرانه و کشورای شرقی چون بیشتر طلا میخرن ببین یه خانواده متوسط ایرانی شاید حدود ربع کیلو طلا تو خونش باشه درصورتی که یه خانواده خارجی فقط یه انگشتر یا یه پلاک و زنجیر  بازار طلا مرکزش ایرانه

هیچ
شماهم‌قصد خریددارید؟ کی میخرید،

من صبر میکنم یکم بیاد پایین میخرم چون در کل روند صعودی داره اما من فک میکنم این هجوم که کم بشه یکم قیمت میاد پایین مطمئن نیستم شاید دلارم یکم بیاد پایین

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2706