2733
2734
ن کلا چیزی نمیگه البته اوایل بهشون تذکر داده فلانی خوشش نمیاد اما اونا کار خودشونو میکنن 

پس توهم کار خودتو بکن.کم کم شوهرتون تغییر بده .بگو غیرت تو نباید قبول کنه این حرفا رو جلو من بزنن .یا جلوی جاری .

چرا اونا تورو تغییر بدن ؟! تو اونارو تغییر بده .

برادر شوهرت بازم این حرفو زد بگو ممنون از درکت که رعایت روحیه و اخلاق منو می‌کنی.در مورد دست دادن ،تو اسلام تماس نامحرم هرچند مثل برادر خواهر باشیم نهی شده.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر شوهر من فک میکنه من باش مشکل دارم

چون فقط بهش ی سلام میکنم و میپرم میرم

ولی حالا ک خودش زن گرفته میدونه ک دوست نداره زنش با شوهر من بگو بخند کنه. 

منم با خانمش خیلی خیلی خوبم

ولی محل ب خودش نمیدم

نامحرمه چ خوشش بیاد چ بدش

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
برادر شوهر من فک میکنه من باش مشکل دارم چون فقط بهش ی سلام میکنم و میپرم میرم ولی حالا ک خودش زن گ ...

یادش بخیر منم اینطور بودم اما چون همشون اینطور بودن کم کم عوض شدم حالا هم یهم میگه قههر میکنی یکم میکنه باید ب. همه حرفاش بخندم شما بودی چی میگفتی

2738
برادر شوهر من فک میکنه من باش مشکل دارم چون فقط بهش ی سلام میکنم و میپرم میرم ولی حالا ک خودش زن گ ...

جاری من با شوهرم بگو بخند داره منم با برادرشوهرم

اگه آدم خوش مشربی نبودم شوهرم بهم میگف امل

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗

حرف بدی نزده که دمبال جواب دندان شکن میگردی 

نهایتا میگفتی ممنون که درک میکنی

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
چیز خاصی نگفته بنظرمـ برادرشوهرمنم بامن خیلی راحته وشوخی میکنه اما بااون یکی جاریم نه چون میدونه نا ...

با شما شوخی در حد زیر شکمی میکنه ؟؟

برا من کلا اخلاقش اینه باهمه براش فرقی نداره مثلا تو جمع ی حرف. بی رط میزنه خب بنظرت من باید ب شوخیش بخندم ؟!حالا ک ب حرفای بی ربطش نمیخندم غیرر مستقیم میگه بی جنبه

با شما شوخی در حد زیر شکمی میکنه ؟؟ برا من کلا اخلاقش اینه باهمه براش فرقی نداره مثلا تو جمع ی حرف. ...

خوب بگه 

بنظر من خیلی خوبه که فهمیده جنبه شوخیای زشتو نداری 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706