2737
2734
خب عزیزم شوخیای برادر شوهرمم ممکنه همیشه مخاطبش من نباشم اما من دوس ندارم بخندم کلا از این شوخیا میک ...

خوب وقتی اینقد بی ادبه 

نمیفهمم چه اهمیتی داره برات که بهت بگه بی جنبه 

بزار بگه تا بترکه 

شوخی که منم ازش بدم میاد و عقم میگیره چجوری بهش بخندم آخه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اخه تو جمع گف خیلی بهم برخورد. منم خندیدم باید جواب میدااادم ؟

نه از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست کسی ک انقدر ب خودش اجازه میده ک تو جمع همچنین حرفی بزنه یا شوخی مثبت ۱۸ کنه ارزش دهن ب دهن کردن نداره

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم بد جایی گیر افتادی. درکت میکنم. خانواده شوهر منم همینن و اگه بهشون رو بدم میخوان بشینن جلوم حرفهای مثبت 18 و شوخیهای سخیف بکنن. در حدی که آدم جرات نداره جلوشون بگه حموم رفته. شوخیهاشون حول همین محورها میچرخه و حیا رو رعایت نمیکنن. من جوری رفتار کردم که جرات ندارن با خودم از این شوخیها بکنن. وقتی هم که موضوع بحثشون این جور حرفها است. به یه بهانه ای جمع رو ترک میکنم. ذره ای هم ناراحت نمیشم اگه هر فکری راجع بهم بکنن. به نظر من شوهر شما یه مقدار بیخیاله که برادرش به خودش جرات میده با زنش شوخی زیرشکمی بکنه. همین که جرات کردن جلوی شما اراجیف بگن خودش اشتباهه. اون وقت شما به خاطر نظر همچین آدمهای بی ادبی ناراحت میشی؟ جلوشون رو اگه نگیری، دو روز دیگه جلوی بچه ات هم میخوان بشینن مزخرف بگن. من میدونم که پشت سرم میگن که آدم خشک و عبوسی هستم. جلوی خودم هم به کنایه میگن. اما هیچی جوابشون رو نمیدم. وگرنه با جمع فامیل خودم یا دوستامون خیلی هم میگم و میخندم. ولی با آدمهای بی تربیت چه شوخی و خنده ای دارم

واااا  شوخی هست تا شوخی خانم اگه اونجوری باشه عروس و دامادای یه خانواده باید تو جمع خانواده مث ...

من چیزی که خونده بوده ام رو گفتم شما خودت باید بری سوال کنی از مرجعت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

حرف مردم کلا برا ما ایرانیها مهمه ، اما عزیزم نه تا حدی که شخصیت واقعی خودتو بخاطر حرف مردم تغییر بدی ، مثلا تو یه جمعی باشی که همه مشروب میخورن و شما عقیده خودت با مشروب مخالفی، بخاطر اینکه نگن بی جنبه هستی باید بخوری ؟؟؟ خودت شخصیت داری ، طبق شخصیت خودت رفتار کن ، کم کم همه میفهمن اخلاقیات شما چیه ، اگه واقعا شوخیهاشون از نظر اخلاقی بد هست، بله جنبه شوخی بی ادبی رو نداری ، اینکه بد نیست. خودت باش ، کار خلافیم نکردی که نگران حرف مردم باشی ، به جاش کسی حرف بانمکی زد میخندی ، به جاش با بقیه خوشرو هستی ، کی میخواد فکر کنه که اخلاقت بده یا بی جنبه ای .خودت باش 

!!!I have a voice, so do you
بخدا از بس گفتن فلانی بی جنبس کم کم عوض شدم والا توقع دارن ب همه چرت و پرتاشون بخندیدم بنظرت چی باید ...

باید میگفتی خیلی با این کارت خوشحالم میکنی

باشوخی و خنده میگفتی توام 

خواسته هاتو علاوه برخدا به 
حالا لازمم نیست قضییه رو جنسی کنه هاخخخخ همین که بگه ممنون که درک کردی ،ینی اینکه منم تز خدامه که ت ...

من توی خانواده ی شوهر اتفاقا جنسیتی عمل میکنم و تاحالا اجازه شوخی نامحرم باخودم رو ندادم 

البته خانواده خودمم همینطور ولی شوهر بیشتر

از سنگین بودن هیچوقت حرف در نمیاد

2738
من توی خانواده ی شوهر اتفاقا جنسیتی عمل میکنم و تاحالا اجازه شوخی نامحرم باخودم رو ندادم  البت ...

من نمیدونم شما به چی میگین شوخی 

ولی  من با اینکه باحجاب و مقید به اصول هستم درک نمیکنم که مثلا با شوهر خواهرم تلخ رفتار کنم در حالیکه میدونم چقد انسان با ادب وبا شخصیتی ان 

منظور من از شوخی بگو بخندهای معمول در چهارچوب اصول و ادبه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
من نمیدونم شما به چی میگین شوخی  ولی  من با اینکه باحجاب و مقید به اصول هستم درک نمیکنم ک ...

ماهم اینارو داریم 

من منظورم شوخی های زننده ست که بعدشم صدای قهقه ی دوطرف بلند میشه

دوستم بد جایی گیر افتادی. درکت میکنم. خانواده شوهر منم همینن و اگه بهشون رو بدم میخوان بشینن جلوم حر ...

اخ قربون دهنت خداروشکر کسی مشابه خودم دیدم اره پس شما هم درک کردی والا اصلا حد و مرز ندارن بنده خدا شوهرم اوایل خیلی بهشون گف اونا بدشون اومد چون دوس داشتن مث خودشون ب این اراجیف بخندم حالا دیگه شوهرم بیخیال شده چون فک میکنه اگه بگه بدتر کنن البته خودم خاستم چیزی نگه چون من خودم باید حد و حدود بزارم وگرنه اونا باز کار خودشونو میکنن راستش با من شوخی جنسی نمیکنه با جمعی ک نشستم میگن و میخندن بخدا باورت میشه از الان فکر تربیت بچمم ک جلو اون بگن چون عادت کردن بچمم یاد بگیره خیلی نگرانم چون ب بی جنبه بودن متهم شدم احساس میکنم باز از خود واقعیم دور شدم اما با این حال بازم بهم میگن قهر میکنی ب قول شما همه منو امل و بی جنبه و حساس میدونن والا از کی تا حالا حیا بی جنبه و حساس معنی شده بخدا دیگه گاهی اوقات دلم میخاد گریه کنم 

من توی خانواده ی شوهر اتفاقا جنسیتی عمل میکنم و تاحالا اجازه شوخی نامحرم باخودم رو ندادم  البت ...

والا برا من ک از سنگین بودن صدا در اومده بعدش مسخره میکنن و همه میخندن