2733
2734
عنوان

توروخدا کسی تجربه داشت کمکم کنه

283 بازدید | 20 پست

بخدا دارم دیوونه میشم باورتون نمیشه ازدیشب تاالان چشم روهم نذاشتم انقدر توی گوگل سرج کردم هیچیم پیدانکردم ببینم عادیه یانه ازساعت 11شب خابیده هنوزبیدارنشده شیربخوره تخت خابیده مثل ادم بزرگاه یه سریامیگن شیرخشک ازشیره مادرقوی تره باعث میشه بچه راحت بخابه و سیربشه اما من میگم باید چیزی که روی قوطی نوشته رو انجام بده یاحداقل نزدیک به اون نه 60سی سی من راضیم 100 سی سی بخوره نمیخاد210تابخوره وزنش 5ماهگی 9کیلو بوده 6ماهگی شده 6کیلو خیلی کم کرده دارم دیوونه میشم اعصابم انقدربهم ریخته نتونستم هنوزچشم روهم بذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوابش عادیه خوبه دیگه بیدار نمیشه خداتم شکر کن  اصلا شیر شب از شش ماهگی معنایی نداره که حالا ...

عزیزم معمولا تا شیش صب نباید شیر بدی ولی بعدش حتما بیدارش کن شیربخوره البته این برای نوزادان بالای شیش ماهه

2728

معمولا تو سن پایین عامل از دست دادن وزن عفونت ادراری یا کم خونی ،اسهال استفراغ

اسم شیرخشک چیه؟توجه کن شیر خشک گیاهی باشه کم چربیه فقط و فقط واسه بچه هایی که اسهال دارن برا چند روز میدن بعدش قطع میکنن چون بچه وزن نمیگیره

بيدارش کن بهش شیر بده 

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
2738

چه طوری ۵ماهگی ۹کیلو بوده الان ۶کیلویه؟؟؟؟؟

یعنی تو یه ماه ۳کیلو کم‌ کرده؟ 

بعد هم اصلا نیاد بچه رو برای شیر از خواب بیدار کنی خواب برای رشدش به اندازه غذا مهمه 

و این که طبیعیه بچه تو این سن برای شیر بیدار نشه

شیر شب نباشه که خیلی بهتره... از خداتم باشه خوابش تنظیم‌باشه... ولی وزنشو باید پیگیری کنی...  و اینکه شیر خشک از شیر مادر قوی تر نیست .. این حرف اشتباهیه.. شیر خشک فقط قندش بالاست .. 

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
دندون در نمیاره

یک ماه پیش اسهال داشت میگفتن واسه دندونشه اخه خیلیم بی قراری میکرد بعدشیشه شیربهش میدادم بجای اینکه مک بزنه میکشیدش روی لثه هاش الان جدیدا بعضی وقتا انگشت شصتشو میکنه دهنش بجای مک زدن میکشش رولثه هاش لثه سفت کن براش خریدم میدم دستش بلدنیست بکنش دهنش هیچیزی روبلدنیست بجز انگظتاش بکنه دهنش ولی هنوزخبری ازدندون نیست یکمم بعصی وقتا بی قراری میکنه یاباخودش غورغور میکنه بعد شصتشومیکنه دهنش میکشه رولثه هاش دوباره یادش میره وایمیسته بازی کردن 

2706