2733
2734

خانما حالم بده.چهل روزه زایمان کردم..

غم عجیبی ته دلمه..تمرکز ندارم..استرس شدیدی دارم که موجب سردرد شده برام.

میخام امروز برم روانپزشک فقط از یه چیزی میترسم که دارو که میده شیرمو کم نکنه یوققت؟و اینکه روی بچه اثر نزاره؟؟مجبورم برم دکتر چون خودم به خودم نمیتونم کمک کنم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من افسردگی گرفتم ولی دکتر نرفتم نمیدونم از دارو 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2738

بعد زایمانت کاچی خوردی؟؟؟؟؟اگه نخوردی یا کم خوردی حتما بخور 

یکی از علت های افسردگی بعد زایمان نخوردن کاچیه چون زعفرون داره عالیه

خرما زیاد بخور نور. افتاب هم زیاد بگیر

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ن بابا دارویی خاصی ک نمیده بعدشم قطره شیر افزا بخور

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

حتما پیگیری کنید و برید 

خانمم بعد زایمان دچار این حالت شده بود و منم مثل بقیه مردا فکر میکردم اینم مثل بقیه چیزا از این ناز و عشوه های خانم ها هست ک افسردگی بعد زایمان گرفتم و....   منم توجهی نکردم تا دیگه خیلی حالش بد شد

بریو روانپزشک یا مشاور,چون حداقل کاری ک میکنه اینه ک ب اطرافیانتون آگاهی میده

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
2706