2737
2739
عنوان

جرقه زدن چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3404 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اونکه مگس پرونه من به جز اون گوشه چشمم فلش میزنه

اخه وقتی دکتر رفتم پرسید چه شکلی میبینی جرقه رو منم گفتم به صورت ریز. فککنم انواع اقسام داره جرقه ی زیگزاگی یا مث رعد و برق یا هم ذرات ریز براق نورانی.منم برا همین پرسیدم چه شکلی. تو خونه میگم میرم دکتر اخر سر عصبی شدن میگن خیلی وسواسی شدی 😢 مجبورم تنها برم

نه بحز مگس پران اندازه کنجد نور مانند ی چیز براق میبینم شبیه سیاه چال کوچیک براق.تاریکی هم میبینم

من مگس پرونم یه چیزای دایره مانند سیاهیه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اخه وقتی دکتر رفتم پرسید چه شکلی میبینی جرقه رو منم گفتم به صورت ریز. فککنم انواع اقسام داره جرقه ی ...

اخه من بهمن رفتم کلینیک نور 

کلی معایته کرد گفت مشکل نداری وسواس گرفتی 

دوباره مرداد گوشه های چشمم جرقه میزد وقت گرفتم برم کنسل کردم 

من جرقه رو همه جوره میبینم 

جرقه های زیگزاگی که مربوط به میگرنه اونا میبینم اون خیلی بده 

جرقه گوشه چشم مثل فلاش دوربین 

مگس پرون حتی تو خونه 

رو دیوار 

مثلا دستشوییم میرم زیادی سفید باشه نورش میبینم

نور بیفته تو چشمم تا پنج دقیقه فقط همون نورو میبینم 

مثلا چراغ نور ماشین بخوره تو چشمم ده دقیقه اون نور تو چشممه 

2738
اخه من بهمن رفتم کلینیک نور  کلی معایته کرد گفت مشکل نداری وسواس گرفتی  دوباره مرداد گوش ...

تو این دو مورد هم دردیم منم ۷ تا مگس پران دارم ب شکلای متفاوت نادیدشون گرفتم چون چن ساله.ولی جرقه دیدنم ی سالع شایدم ب قول ابجیم خ وقته میبینم میگه از وختی نتو خوندی مولکولاروهم میبینی.دقیقا منم نور لامپ چراغ خورشید همه شون تو چشم منم بیفته تا دقایقی میبینمشون.خداروشکر چیزیت نبود. امیدوارم منم چیزیم نباشه. با اینکه یبار رفتم و گف سوراخی نیس تو شبکیه.

تو این دو مورد هم دردیم منم ۷ تا مگس پران دارم ب شکلای متفاوت نادیدشون گرفتم چون چن ساله.ولی جرقه دی ...

نه دیگه چیزیت نیست وقتی اون موقع که همین مشکلو داشتی رفتی معاینه شدی 

من بهمن که رفتم دقیقا همین مشکلاتو داشتم 

تازه من فکر میکردم دید محیطی مرکزیم ندارم چون هورمونم بالا بود چون گفتم بهت رو بینایی اثر داره

خیال میکردم فقط جلو میبینم کناره ها را نمیتونم ببینم 

نه دیگه چیزیت نیست وقتی اون موقع که همین مشکلو داشتی رفتی معاینه شدی  من بهمن که رفتم دقیقا هم ...

اره  منم همین مشکلارو داشتم. ابجیم میگه  دستگاههای دکترا اشتباه نشون نمیدن که چون خودشم ی همچین چیزایی میبینه تو چشمش هی ازش سوال میپرسم اون بیخیاله برعکس من😄

عزیزم میدونم‌چند بار اینا کفتم ولی واقعا نگرانم من مگس پران دارم  الانم نزدیک یک هفته شایدم تو ...

سلام عزیزم خوبی

چشمات بهتر نشده؟

منم مگس پران دارم

یه ماهه کنار اون وقتی نگاه آسمون میکنم رعد و برق میزنه انگار...خیلیم میترسم...دکتر رفتم نزدیک ۴ بار...اولیه میگفت فعلا پارگی نیست...دومیه میگفت شکبیت تغییراتی داره...۶ ماه دیگ برگرد...ک میشه مهر ۴۰۲...میترسم دیر بشه...نمیدونم خیلی آشفتم من همش ۲۲ سالمه خدا...چشمام چرا باید اینطوری بشه🥺🥺🥺😭😭😭

شما نفهمیدی علائمت برای چیه؟ منم تقریبا علائمم مثله شماست

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
سلام عزیزم خوبی چشمات بهتر نشده؟ منم مگس پران دارم یه ماهه کنار اون وقتی نگاه آسمون میکنم رعد و ب ...

والله من میگرن دارم خشکی چشمو و همچنین استیگمات چشمام 

من کلا دیدم اذیته 

من هزار بار دکتر رفتم هیچی نگفتن 

اخریه گفت خشکی چشم داری