2733
2739
عنوان

چرا هنوز دلم گیر شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 49 پست
اگه قسمت هست دوباره برگردین ،یقین داشته باش برمیگردین کنار هم،اگه هم نه هرچی تلاش کنی فایده نداره،

کلا گذاشتم کنار با این همه تحقیر ک شدم

فقط نشستم ی گوشه گریه این همه بدجنسیشو میکنم ک میخندید میگف میخوادم من نمیخوامش

خیلی نامرده

همینطور موندم کاری از دسم ساخته نی

اگ تحقیر نمیشدم راهی پیدا میکردم اما خیلی شدم

برو باهاش حرف بزن و بگو که هنوز دوسش داری ،بگوکه نمیتونی فراموشش کنی

مگ براش مهمه؟

پس خوردم چی؟

خیلی بدجنسه اما دل من همش تنگ میشه

کجا باهاش بحرفم زنگ و پ ک ج نمیده بخوام بدم ابرومم میبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا گذاشتم کنار با این همه تحقیر ک شدم فقط نشستم ی گوشه گریه این همه بدجنسیشو میکنم ک میخندید میگف ...

اگه دوسش داری و حالت خرابه ،غرورتو بزار کنار و برو باهاش حرف بزن،ممکنه بعد جدایی پشیمون بشی

چرا عزیزم؟ این یه عشق یه طرفه اس.به همسری که خیانت میکنه و دیگه نمیخوادش پس چاره چیه

من اصن نمیتونم خیانت کنم بعد گفته بود من خیانت کردم

ینی مگ میشه خیانت کنی زنت یا شوهرتو زمین بزاری

2728
اگه دوسش داری و حالت خرابه ،غرورتو بزار کنار و برو باهاش حرف بزن،ممکنه بعد جدایی پشیمون بشی

وای سخت بی رحمه

خیلی پس خوردم دیگ جا نداره باز برم

چهرش خیلی ترسناک شده دوسم نداره

خدا لعنتش کنه اون دختریو اگ تو زندگیشه

چرا عزیزم؟ این یه عشق یه طرفه اس.به همسری که خیانت میکنه و دیگه نمیخوادش پس چاره چیه

نه منظورم اینه نباید برای رهایی از فکر یه نفر کس دیگه ای رو وارد زندگیمون کنیم اینجوری بدتر آسیب می بینه اگه قرار دفعه بعد وارد یه رابطه بشه باید کاملاا سنجیده باشه و یه رابطه همراه عشق البته با منطق نه از سر تنهایی و جایگزین کردن 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2740
طبیعیه... حتی اگ بدترین ادم دنیام باشه بلخره روزای خوبم باهم داشتین دیگه  شما همش اونا یادت می ...

اخه دوسم داشت یهو نخواستم

الانم خیلیه میگذره اگ درست میشد همون اول میشد

من اصن نمیتونم خیانت کنم بعد گفته بود من خیانت کردم ینی مگ میشه خیانت کنی زنت یا شوهرتو زمین بزاری

شما نمیگم که خیانت کنی😐

به اون دوستمون گفتم شوهرتوون به شما خیانت کرده

منظورم از آشنایی بعد از طلاق بود

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
طبیعیه... حتی اگ بدترین ادم دنیام باشه بلخره روزای خوبم باهم داشتین دیگه  شما همش اونا یادت می ...

من جدایی نخواستم از اولشم

چقد گریه میکردم اون روزا

الان حس کردم یکم بی تفاوت شدم باز یادش افتادم گریم گرفت

فک میکردم هنوز میخوادم شنیدم گفته نمیخوادم منک مغرورم حتی مامانم ناراحتیمم ندیده اینقد بلند گریه کردم یکی نبود جمم کنه دیوونه شدم

شما نمیگم که خیانت کنی😐 به اون دوستمون گفتم شوهرتوون به شما خیانت کرده منظورم از آشنایی بعد از طل ...

کلی گفتم

مردا چقد بی احساسن

فوقش بفهمه دوسش دارم یکم بخنده

چی عوض میشه وقتی از یادش رفتم؟

من عاشق یه ل.اشی شدم ک همه کار میکنه

دلم همیشه کج میره

2706