2733
2734
عنوان

شوهر بد زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 7548 بازدید | 51 پست
خیلی محکم منو میزنه عقیده ی اون اینکه که زن مثل برده اس و حق هیچکار نداره لطفا بهم راه حل بدین چجوری ...

خب معلوم شد چرا میزنه، عزیزم نقطه ضعف رو تو بهش دادی، بهش فهموندی که از تو سر تره و میترسی که طلاقت بده اما وقتی بهش بفهمونی از هیچی ترس نداری نمیتونه کاری بکنه، بهش بگو مرد باشو طلاق بده و همه چیزو بده، مگه ازت آتو داره که میترسی طلاقت بده، عزیزم ضعیف نباش، محکم و قوی باش، نمیگم طلاق بگیر اما بهش بفهمون میتونی حتی بدون اونم به زندگی ادامه بدی

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

شوهرم دوسم نداره باید ی کاری کنم دوسم داشته باشه بابام گفته اگه شوهرت طلاقت بده برگردی تو این خونه فک نکن راحتت میزارم زندگی رو برات جهنم میکنم بابام خیلی بده همیشه آهنگ پدرو گوش میدم گریه میکنم همون که علیرضا روزگار خونده احساس میکنم بابا ندارم دلم برای اون بابام که وقتی کوچولو بودم دوسم داشت تنگ شده به خدا هیچکار بدی ام نکردم ولی نمیدونم بابام چرا اینجوریه بابامم مامانمو دوس نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب معلوم شد چرا میزنه، عزیزم نقطه ضعف رو تو بهش دادی، بهش فهموندی که از تو سر تره و میترسی که طلاقت ...

اخه اون میدونه من بدون اون نمیتونم چون وقتی عقد کرده بودیم خونمون بود بابام منو کتک میزد جلوش برا همین هرچی میشه میگه میبرمت خونه بابات منم میترسم چون نمیخام بابام بفهمه که من بدبختم بعدشم بهش بگم طلاق بده میگه طلاق میخای طلاق میخای باشه بعد ساکت میشه

2731
شوهرم دوسم نداره باید ی کاری کنم دوسم داشته باشه بابام گفته اگه شوهرت طلاقت بده برگردی تو این خونه ف ...

عزیزم عزیزم همه دارن از ترست سو استفاده میکننن ها فهمیدی، شک دارم بابات دوست نداشته باشه چون الآن شرایطتت سخته فکر میکنی اینجوری شدن، ولی مطمئنم که میخوان راه درست رو بهت نشون بدن؛ وقتی در رو روت قفل کرد میرفتی چند بار درد میزدی انقدر در میزدی تا میومد در رو باز میکرد بعدشم با آرامش و بدون صدای بلند میگفتی اینجا خونه منم هست، میخوام برم بخوابم، قطعا گارد میگرفت و داد میزد، میگفتی الآن باهات بحثی ندارم وقتی آروم شدی حرف میزنیم دیگه هم جوابشو نمیدادی

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

تا مراجعه به یک مشاور خوب و متعهد ،بهانه دستش نده مثلا اشکال الکی ازش نگیر یا چرا چرا بهش نکن....وبعدش سعی کن شادش کنی .مثلا پیشنهاد یه فیلم کمدی تو سینما یا منزل بهش بدی و ....ان شاءالله خوب بشه موفق باشین.

اخه اون میدونه من بدون اون نمیتونم چون وقتی عقد کرده بودیم خونمون بود بابام منو کتک میزد جلوش برا هم ...

نه نگو طلاق میخوام بگو من میخوام زندگی کنم ولی تو محیطی که آروم باشه تو داری محیط آروم خونمون رو از بین میبری، هیچ وقت نگو طلاق میخوام بگو زندگیمو دوست دارم و براش میجنگم ولی اجازه نمیدم تو آبرومونو ببری