2737
2739
عنوان

شما از چند ماهگیتون شکمتون مشخص شد از رو لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم تو  ۴ماه معلوم نیست همونیم ک بودم .بدون لباس معلوم میشه... بپه ها من معده ام ترش میکنه ...

من شربت مگنی میلک میخورم هم معده امو اروم کرده هم مشکل یبوستم هرشب یه قاشق غذاخوری با یه لیوان اب

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
اره مشخص نبود زیاد، البته بعدش بهتر شد، الان بعد ۸ ماه کسی ندونه بچه دارم ، باورش نمیشه زایمان کردم. ...

چقد خوب

2728
من شربت مگنی میلک میخورم هم معده امو اروم کرده هم مشکل یبوستم هرشب یه قاشق غذاخوری با یه لیوان اب

دکتر داد عوارض نداشت

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738

فقط بدیش این بود بیرون می رفتم ، چون دیده نمیشد هیچ کس حواسش نبود بهم و یکم اذیت میشدم. مثلا سوار تاکسی میشدم، پیاده شدنی سخت بود، ملت فکر می کردن فس فس می کنم 🤦‍♀️ یا یه بار مجبور شدم ۷ ماهم بود سوار مترو بشم، اخر جا پیدا شد مامانم گفت بزارید دخترم بشینه حامله اس، بعد بقیه منو با تعجب نگاه می کردن 🤦‍♀️

خوش شانسیه فکر کنم بعضیا بچه پهلوشونه میگن

خوش شانسی چیه بابا.. از بارداری هم شانس نیاوردیم، چون شکم نداریم هیچکس هوامونو نداره به خدا.. غریبه‌ها که اصلا نمیفهمن باردارم،اون به کنار، دردم اینه حتی خانواده خودمم فکر میکنن چون شکم ندارم پس اصلا اذیت نمیشم .. ذره‌ای حواسشون بهم نیست.. یعنی از رفتاراشون اونقدر ناراحت میشم که حد نداره.. همش میگم کاش منم شکمم بزرگ میشد.. نمیدونم واقعا دلیلش چیه که اصلا شکم ندارم، وزن بچمم خوبه، اعصابم خرد میشه

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
فقط بدیش این بود بیرون می رفتم ، چون دیده نمیشد هیچ کس حواسش نبود بهم و یکم اذیت میشدم. مثلا سوار تا ...

من خودم دوسندارم خیلی خیلی بزرگ شه خجالت میکشم الان هم دوسدارم تو ۷  ماهگی بیاد جلو ولی فکر کنم ربطی ب چاقی ولاغری هم داره 

اره تنها خوبیش همین بود، ان شاالله شکم شمام بعدش زود جمع بشه 🙏🏻

انشالله من از شکم اوردن خیلی بدم میاد الان شکمم جلو اومده ها نیست ک اصلا تغییر نکرده باشم کاملا باریکی کمرم پر شده و کمرم دیگه باریک نیست شکمم جلو اومده در حد زیر لباس مشخصه ولی غذا خوردنی بد میزنه جلو

2706