2733
2739

ای کاش ازاول درستش میکردم از امپول بی حسی دندون پزشکی میترسیدم حالام ک حاملم تیکه تیکه دندونم کنده میشه

نکنه من یه روز مجبور شم دسته دندون بزارم😢😢😢

دوتاش ک خیلی داغونه توشون قشنگ چاله یکیش دیواره هاشم کنده شده😢

حالا سطحیامو میتونم تا بدتر نشده و یه سوراخه پرش کنم تو بارداری؟

دققققق😢😢

مغز بادومم من و بابایی منتظریم زود بیا پیشمون❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین وقت کار دندونپزشکی، سه ماهه وسطه

اون دندوناتم انشاالله با روکش درست میشن ولیذاگه برات سخت بود فعلا فقط سطحیا رو پیش یه دکتر خوب انجام بده که ترست بریزه

جایی هم برو که برا عکس پیشبند سربی بذارن

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2740

کلسیم بدنت کم شده .

وقتی کلسیم بدن کم باشه به جنین کلسیم نمیرسه  شروع میکنه به استفاده از کلسیم بدن مادر .

و دندونای مادر باردار شروع میکنه به خرد شدن

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

منم بعد بارداری یک عالمه دندون خراب درست کردم کلی خرج برام باز کرد.ویار شدید داشتم از خمیردندون هم حالم بهم میخورد به سرعت دندونام خراب شدن دکتر گفت چون انقدر حالت تهوع داشتی بذاق دهنت اسیدی بوده و دندوناتو خراب کرده 

من از ۲۰سالگیم روند خرد شدن و خراب شدن دندونام شروع شد الان ۲۵سالم ۵تا خراب دارم ۲تا کشیده ۵تا عصب ک ...

همچنین عزیزم.منم ۳تا دندون کشیدم دارم جاش دندون میزارم دوتاهم خراب دارم که باید عصب کشی بشه.۲۴ سالمه

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

بگی برات سوزن انسولینی بذاره اصلا درد نداره امپولش

باید با دکترت مشورت کنی

خدایا شکرت ک شوهرم زد تو سرم ب زور برد قبل بارداری دهنمو سرویس کرد😂😂😂❤️

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

منم ۲۱ سالمه پنج تا جای خالبه دندون دارم سنم بره بالاتر میخوام چیکار کنم 

حالا دوتا دیگشمم پر کردم خیلی وقته ولی ددرد میکنن از رو پوستم که ضربه میزنم به ریشه دندونم

باردار شم چی میخاااد بشه

همچنین عزیزم.منم ۳تا دندون کشیدم دارم جاش دندون میزارم دوتاهم خراب دارم که باید عصب کشی بشه.۲۴ سالمه

شماها باردار شدین خوب

من سینگلم 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان