2737
2734
عنوان

باردارم یعنی؟!🤔

192 بازدید | 19 پست

۶ روزه ازاتمام پریودیم‌مبگذرع.....

۲ شبه ک زیرنافم‌ سمت چپ .انگار زیردلم مث نبض میزنه هر ۲.۳ ساعت ۵ دقیقه.

معدمم یبس شده..سخت کارمبکنه و سردلم سنگینی میکنه.کسی میدونه چمه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هعیییی چی بگم که دلم‌خونه ،این ماه دو هفته عقب افتاد و مطمئن بود باردار شدم ولی نشد... خوب عزیزم بی ...

اگ بزارم‌نشون میده.؟کاش نباشه.من عروسیم دوماه دیگش

2738
من الان استرس دارم سوتی نگیر خخخخ.کمک کنننن

من فکر کردم ۶روز از زمان پریود شدنت گذشته ،شما ۶روزه پاک شدی تازه،خیلی زوده باردار نیستی که تازه میخوای تخمک آزاد کنی 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
تونت زده بود هنگام‌شکل گیری نطفه اینجوری نبض میزنه اخه

من از بس از این علائم داشتم و فکر کردم باردارم فکر میکنم همش توهمه انشالله اگه بچه میخوای بارداررباشی 

ولی یه کم زوده برای تشخیص یه ماه دیگه برو آزمایش بده که مثل من همش شادو پشیمون نشی 

من فکر کردم ۶روز از مان پریود شدنت گذشته ،شما ۶روزه پاک شدی تازه،خیلی زوده باردار نیستی که تازه میخو ...

پس چرا نبض میزنه شکمم.زده تنها دلیلش نطفه ی جنینه ک داره بسته میشه

من از بس از این علائم داشتم و فکر کردم باردارم فکر میکنم همش توهمه انشالله اگه بچه میخوای بارداررباش ...

الهی انشالله زود مامان شی.اما اگ باشه و ماه دیگ برم ک دیگ‌نمیتونم‌جلوگیری کنم دیره.

پس چرا نبض میزنه شکمم.زده تنها دلیلش نطفه ی جنینه ک داره بسته میشه

البته توی حاملگی هیچی بعید نیست اما خوب طبیعتا نباید باردار باشه چون ۷روز بعد از پاک شدن تخمک آزاد میشه و در صورت نزدیکی لقاح انجام میشه

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
الهی انشالله زود مامان شی.اما اگ باشه و ماه دیگ برم ک دیگ‌نمیتونم‌جلوگیری کنم دیره.

ممنون خدا از دهنت بشنوه ...

دختر برای چیته جلو گیری به خدا بچه خیلی خوبه 

اون دست و پای کوچولوش اون بوی زیر گلوش 

خندیدنش پاک بودنش 

2706