2737
2739
عنوان

بیاین کمکم😓

69 بازدید | 3 پست

سلام .من ۳ ساله ازدواج کردم و هردو به هم خیلی علاقه داریم ولی متاسفانه همسرم هفته ایی یکی دو بار حتما سر ی موضوعی بهم گیر میده و کاملا بهم میریزه امیدشو از دست میده میگه تو بچه ایی و از این حرفا.بخاطر بچم که ۹ ماهشه جدیدا خیلی به خودم نمیرسم تمام وقتم واسه ایناس.اگه ی روز خونس حتما باید گیر بده .مساءل ریز رو بزرگ میکنه و غصه میخوره .

سلام دوست عزیز حتما فشار زندگی روش زیاده

اگر میتونی روزایی که نیست از کسی کمک بگیر برای کارای خونه تا وقت آزاد داشته باشی بخودت هم برسی

وقتی حالش خوبه فقط باهاش خوش بگذرون، از اخلاقش گله و شکایت نکن. 

و یک نکته هیچوقت هیچوقت هیچوقت شوهرت رو فدای بچه نکن، اون مهمتره 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
سلام دوست عزیز حتما فشار زندگی روش زیاده اگر میتونی روزایی که نیست از کسی کمک بگیر برای کارای خونه ...

ممنونم از جوابت بخدا حتی روابطمونم تحت تاثیر قرار داده بچه اصلا دیگه رابطه برامون کمتر معنی داره ‌.بخدا هیچکیم ندارم باهاش درد دل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از جوابت بخدا حتی روابطمونم تحت تاثیر قرار داده بچه اصلا دیگه رابطه برامون کمتر معنی داره&nbs ...

درکت میکنم خودم این دوران رو گذروندم

یه کمی بچه بزرگتر بشه راه بره، شیرین زبونی کنه، حالتون روبه راه میشه

فقط از کنار حرفاش رد شو و مهربون باش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731