2737
2739
عنوان

افتادگی پلک نوزاد

5677 بازدید | 26 پست

سلام

دختر من هشت ماهه به دنیا اومده،

از اول تولد یه چشمشو باز نمیکرد یا کامل باز نمیکرد، اون روزا فک میکردم عادیه،

ولی الآن بیست روزشه، بازم اونطوریه!

وقتی هردو چشمش بازه، یه چشمش کوچیک دیده میشه.

دکتر گفت اگه تا یه ماه خوب نشه میفرستم پیش متخصص چشم.

تا حالا همچین موردی دیدین؟

که اولش اینطوری بشه بعد خوب بشه؟

خیلی نگرانم، یعنی دخترم افتادگی پلک داره؟

ممکنه چون هشت ماهه اومده، یه مدت بعد خوب بشه؟

ببردکترچشم ببین چی میگه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا ماهیچه های چشم نوزاد طول میکشه تا کامل بشه

نگران نباش ان شاءالله که چیزی نیس

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

منم بچم اینجوری بود اوایل

یکی از چشماش کوچیک تر بود

اونم هشت ماهه دنیا اومد

حالت افتادگی پلک نبودا

ولی یه چشم همش ککچیک تر بود و کمتر باز میکرد معمولا

خودش خوب شد بعد دو سه ماه 

ببین وقتی حالت دراز کش هستن کمتر معلومه ولی وقتی لگبلندش میکنی بیشتر تو چش میاد. انگار عضله چشم خوب کار نمیکنه. برا دختر من چشم چپش اینطوریه. مخصوصا وقتی از خواب بیدار میشن 

2738
ببین وقتی حالت دراز کش هستن کمتر معلومه ولی وقتی لگبلندش میکنی بیشتر تو چش میاد. انگار عضله چشم خوب ...

باشه اینبار بلندش کردنی، دقت میکنم.

یعنی اگه خدای نکرده بازم اونطوری باشه، افتادگی داره؟

منم بچم اینجوری بود اوایل یکی از چشماش کوچیک تر بود اونم هشت ماهه دنیا اومد حالت افتادگی پلک نبود ...

خدا از دهنت بشنوه،

از وقتی متوجه شدم، کلا حالم گرفته اس،

همش چشماشو نگاه میکنم!

باشه اینبار بلندش کردنی، دقت میکنم. یعنی اگه خدای نکرده بازم اونطوری باشه، افتادگی داره؟

والا منم نگران بودم ولی همش میگفتم کوچیکه نکنه بگن عمل میخاد. همش میترسیدم. ولی میخایم به یه چشم پزشک خوب نشون بدیم.

یادمه داداش کوچیکم که بدنیا اومد مامانم همش میگفت چشاشو کامل باز نمیکنه و سفیدی چشمش خوب معلوم نیس ما توجه نمیکردیم

فک کنم یه سالش که شد بردش دکتر احتمال داده بود که یه مشکلی داره چشماش که فقط تا چهل روزگیش درمان داره و اگه بگذره از چهل روزگیش و درمان نشه قطعا نابینا میشه!!

معرفیش میکنه به یه متخصص

مامانم میگف تا برسم به اون مطب مردمو زنده شدمم

خداروشکر مشکلش فقط افتادگی پلک بود و بیماری دیگه ای نداشت و یه مدت که گذشت عملش کردن

البته دور از جون بچه ی شما

یاد این قضیه افتادم همینجور گفتم/: 

ایشالله چیزی نیست ولی حتما زود برید پیش یه متخصص🌸

خدا از دهنت بشنوه، از وقتی متوجه شدم، کلا حالم گرفته اس، همش چشماشو نگاه میکنم!

نگران نباش عزیزم. کاملا درکت میکنم. منم مث شما هروز وشب بهش فک میکردم. ولی الان خیلی بهتر شده.

منم بچم اینجوری بود اوایل یکی از چشماش کوچیک تر بود اونم هشت ماهه دنیا اومد حالت افتادگی پلک نبود ...

کمتر باز میکرد یعنی مثل دختر من یه چشمی نگاه میکرد مخصوصا تو حالت خواب و بیدار؟

یادمه داداش کوچیکم که بدنیا اومد مامانم همش میگفت چشاشو کامل باز نمیکنه و سفیدی چشمش خوب معلوم نیس م ...

خداروشکر عملشم هم کردین،

چندسالگی عملش کردین؟

افتادگیش شدید بود؟

اصلا افتادگی چطوریه؟ اصلا نمیتونه پلکاشو کامل بالا ببره؟

یا ربطی نداره و بتونه چشماشو باز کنه هم افتادگی محسوب میشه؟

2706